mszelive

parafialnyyt

kancelaria

Aktualności

Przypominamy wszystkim osobom zainteresowanym wyjazdem do Panamy w 2019, które się jeszcze nie zapisały, że termin upływa w czwartek. W razie wszelkich pytań proszę się kierować do ks. Wojciecha. Strona do zapisu na wyjazd http://www.sdm-nowahuta.pl/.

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia Niedziela roku liturgicznego. W przyszłą Niedzielę rozpoczyna się Adwent.
  1. Poświęciliśmy opłatki na stoły wigilijne. Od środy Pan Organista będzie je rozprowadzał po całej parafii, można będzie nabyć je także w zakrystii. Prosimy o życzliwe jego przyjęcie. Ofiary składane przy tej okazji stanowią część zapłaty za jego posługę w naszej parafii. Nabywając opłatek wigilijny pamiętajmy, aby był on pobłogosławiony, czego nie można powiedzieć o opłatkach, które można dostać w sklepach. Brońmy naszych najpiękniejszych tradycji przed jałową komercją.
  1. Grupa środowiskowa Stowarzyszenia „Kolonia” serdecznie zaprasza podopiecznych z rodzinami, wolontariuszy oraz osoby zainteresowane pomocą niepełnosprawnym na zabawę andrzejkową w indiańskim stylu . Zabawa  odbędzie się dzisiaj o godz. 15:00 w sali OSP w Sułkowicach.