mszelive
 
intencje
 
mszenabozenstwa
 
sakramenty
 
parafialnyyt
 
kancelaria
 1. Trwamy w radości Zmartwychwstania Pańskiego przeżywając Oktawę Wielkanocy. Z racji uroczystego charakteru Oktawy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 1. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
 1. W najbliższą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele o 15:00 Godzina Miłosierdzia. Program uroczystości w Sanktuarium w Łagiewnikach dostępny jest na plakatach przed kościołem.
 1. 8 kwietnia, tj. w niedzielę, spotkanie SH NSPJ, o godz. 16.00 na plebanii.
 1. Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas II, przypominamy o spotkaniach we wtorki, o godz. 16.30 lub w środy, o godz. 19.00. Spotkanie te odbędą się w kościele. Z kolei III klasy Gimnazjum zapraszamy na spotkanie w sobotę, w godz. 8 i 9 na salkę na plebanię.
 1. Intencja dla Róż Różańcowych na kwiecień: „Maryjo, ucz nas głosić radość Zmartwychwstałego w świecie”.
 1. Rozpoczynamy nowy miesiąc. Dlatego spowiedź w czwartek od godz. 17.00. Po Mszy Godzina Święta. W piątek spowiedź od godz. 16.00. Po Mszy Adoracja w kościółku św. Zofii. W sobotę odwiedziny chorych w domach od godz. 8.00. Ks. Wojciech od godz. 10.30. Wieczorem w sobotę nabożeństwo I-sobotnie.
 1. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego.
 1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia Triduum Sacrum. Szczególne podziękowania dla Pana Organisty, chóru Apassionata, Orkiestry Dętej, Pana Kościelnego, poszczególnych grup parafialnych, Katechetów, Strażaków a także dla Ministrantów i Lektorów oraz wszystkich ludzi dobrej woli.
 1. Przyszłotygodniowa składka przeznaczona na fundusz remontowy.
 1. Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od p. Boczkajów 169 do p. Oliwów 151. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom z ul. Partyzantów od p. Bielów 137 do p. Jancarczyków 302. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.