mszelive
 
intencje
 
mszenabozenstwa
 
sakramenty
 
parafialnyyt
 
kancelaria
  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odbywają się codziennie o 17.40. W środę nowenna do MB o godz. 17.20. Dzisiejsza "Majówka" odbędzie się przy kapliczce znajdującej się na Ptasznicy o godz. 16.00. Za tydzień przy kaplicy św. Krzyża "Na Oblasku" przy ul. Sportowej.
  1. We wtorek 15 V przypada wspomnienie św. Zofii. Dlatego już dziś pragniemy zaprosić na nabożeństwo majowe i Mszę św. w kaplicy św. Zofii przy ul. Wąskiej. Początek nabożeństwa o 18.00 (w tym dniu nie będzie wieczornej Mszy św. w kościele).
  1. W trzeci piątek miesiąca (18 V) nie będzie wieczornej Adoracji prowadzonej przez wspólnotę Effatha. Zamiast niej zapraszamy na nocne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego w sobotę, 19 V od godz. 23.00 i na Mszę Świętą o północy.
  1. Msza św. w intencji mieszkańców ul. Na Węgry zamówiona podczas majówki zostanie odprawiona 25 października.
  1. Spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin w sobotę od 15.00 do 17.00. Uroczystość I Komunii Świętej będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.30.
  1. W sobotę po Mszy wieczornej zapraszamy na Adorację w intencji uzależnionych i ich rodzin.
  1. Zachęcamy do udziału w XII Pielgrzymce Apostolatu Margaretka i Złotej Róży do Kalwarii Zebrzydowskiej. Pielgrzymka odbędzie się 9 VI. Organizujemy wspólny wyjazd. Zapisy w zakrystii.
  1. Kościół sprzątali rodzice dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.
  1. Dzisiejsza składka przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie Gościa Niedzielnego.