mszelive

sakramenty

parafialnyyt

kancelaria
  1. Dzisiejsza składka przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii.
  1. Jak w każdy drugi wtorek miesiąca zachęcamy do wzięcia udziału w nabożeństwie w intencji naszej Ojczyzny. Włączając się w przeżywanie Wielkiej Nowenny, odprawianej w całej Polsce, zapraszamy na Różaniec o godz. 17.30 i Mszę Świętą w intencji naszej Ojczyzny.
  1. Nadal można składać intencje, które zostaną zawiezione przed obraz MB Jasnogórskiej podczas pielgrzymki rowerowej. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na organizację pielgrzymki.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty.
  1. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego; trzeba wiedzieć, że jest to najpoczytniejszy w Polsce tygodnik religijno - społeczny, który swą poczytnością deklasuje wszystkie świeckie tygodniki typu Newsweek, Polityka, czy inne… Choć oficjalnie w świeckich mediach o tym się nie mówi. Zapraszamy do jego lektury, gdyż znakomicie kształtuje on naszą chrześcijańską świadomość religijno – patriotyczną.
  1. Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Na Węgry od p. Kania 31 do do p. Rozum z ul. Kowalskiej 202. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom  mieszkającym na ul. Kowalskiej od p. Garbień 79 do p. Jamróz 140. Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.