1. Dzisiaj ostatni dzień nabożeństwa 40 – godzinnego. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 11.30, a zakończenie przed wieczorną Mszą św.
  1. 14 lutego w Środę Popielcową rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 6:45; 8:30; 16:00, 18:00 i 19:30. Na każdej Mszy św. posypanie głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły i abstynencja od pokarmów mięsnych. Nowenna do MB o godz. 17.30.
  1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będziemy odprawiać w najbliższym tygodniu w następującym porządku w piątek: dla dzieci o godz. 16:30; dla dorosłych o godz. 17:15. Bezpośrednio po zakończeniu nabożeństwa Msza św. wieczorna. Po Mszy Droga Krzyżowa dla młodzieży.
  1. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy tradycyjne nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15:00, po nabożeństwie Msza św. wieczorna. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
  1. Rok 2018 jest rokiem 100 – lecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyzną. Wszystkie parafie naszej Archidiecezji włączają się w przeżywanie tego pięknego jubileuszu, dlatego zapraszamy w najbliższy wtorek na Mszę wieczorną i modlitwę w intencji naszej Ojczyzny. Przez cały rok, zawsze w drugie wtorki miesiąca będziemy pamiętali o tej modlitwie.   
  1. W sobotę zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną i Adorację w intencji trzeźwości.
  1. Grupa Teatralna „Misterium” i Parafia Narodzenia NMP w Myślenicach zapraszają na premierę Misterium Męki Pańskiej, które odbędzie się 3 III, szczegółowe informacje i terminy pozostałych spektakli w gablotce przed kościołem.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. W zeszłym tygodniu Fundacja „Pomoc Polakom Donbasu” zebrała, dzięki Waszej ofiarności: 7927,31 zł i 10 Euro. Wyrażają oni wielkie Bóg zapłać. Kwota ta, została przekazana na dokończenie remontu domu w Krzywaczce, przekazana pięciu rodzinom uciekających przed wojną na Ukrainie. Dzisiejsza składka przeznaczona na cele remontowe przy naszej świątyni.
  1. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy bloku nr 2. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom bloku nr 3. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.