Obecny rok duszpasterski przeżywamy pod hasłem "Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym" (Dz 2,4). Z tej racji został zorganizowany konkurs platystyczny, a oto laureaci z poszczególnych szkół.

Ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza laureatami zostali:

Młodsza grupa wiekowa:
Antoni Jankowicz, kl. Ia
Dominik Betlej, kl. Ia
Amelia Pająk, kl. Ib
Oliwia Bercal, kl. IIb
Magdalena Zawada, kl. I b

Starsza grupa wiekowa:
Jan Sroka, kl. IIIb
Kinga Pakosz, kl. IVc
Anna Lipińska, kl. IIIb
Aleksandra Światłoń, kl. IVa
Julia Krzyżek, kl. IVb

Komisja konkursowa: P. Ewa Garbień, P. Emilia Garbień, P. Renata Boczkaja, Ks. Maciej Medes. Zgłoszono 39 prace plastyczne.

Ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego laureatami zostali:

Młodsza grupa wiekowa:

Mikołaj Światłoń kl. Ib

Dawid Moroń kl. Ia

Wiktor Nędza kl. Ib

Julia Surówka kl. Ib

Ewelina Bochenek kl. Ib

Starsza grupa wiekowa:

Kamil Ptak kl. IVb

Julia Bercal kl. IVb

Gabriela Biela kl. IVa

Julia Biela IVa

Komisja konkursowa: Ks. Wojciech Borowiec, P. Zbigniew Łapa, P. Joanna Płoskonka. Zgłoszono 12 prac plastycznych.

W Konkursie uczestniczył również dzieci z Przedszkola nr 1 w Sułkowicach.
Dziękujemy nauczycielom za okazaną pomoc, a dzieciom gratulujemy udziału w konkursie!

Poniżej prezentujemy prace wszystkich dzieci.

  • 1_1
  • 1_10
  • 1_11
  • 1_12
  • 1_13
  • 1_14
  • 1_15
  • 1_16
  • 1_17
  • 1_18
  • 1_19
  • 1_2
  • 1_20
  • 1_21
  • 1_22
  • 1_23
  • 1_24
  • 1_25
  • 1_3
  • 1_4
  • 1_5
  • 1_6
  • 1_7
  • 1_8
  • 1_9
  • IMAG0585
  • IMAG0586
  • IMAG0587
  • IMAG0588
  • IMAG0589
  • IMAG0590
  • IMAG0591
  • IMAG0592
  • IMAG0593
  • IMAG0594
  • IMAG0595
  • IMAG0596
  • IMAG0597
  • IMAG0598
  • IMAG0599
  • IMAG0600
  • IMAG0601
  • IMAG0602
  • IMAG0603
  • IMAG0604
  • IMAG0605
  • IMAG0606
  • IMAG0607
  • IMAG0608
  • IMAG0609
  • IMAG0610
  • IMAG0611
  • IMAG0612
  • IMAG0613
  • IMAG0614
  • IMAG0615
  • IMAG0616
  • IMAG0617
  • IMAG0618
  • IMAG0619
  • IMAG0620
  • IMAG0621
  • IMAG0622
  • IMAG0623