2022

W sobotę, 19 października odbył się dekanalny etap Turnieju Piłki Nożnej Halowej Liturgicznej Służby Ołtarza. W Turnieju udział wzięło 11 drużyn. Nasi ministranci i lektorzy zwyciężyli w dwóch kategoriach wiekowych awansując do etapu rejonowego a w trzeciej zajęli drugie miejsce. Młodym piłkarzom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Uroczystość odpustowa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, przypadająca w tym roku na dzień 24 czerwca, była połączona z dziękczynieniem za 11 lat posługi księdza Edwarda Antolaka jako proboszcza naszej parafii. Ojciec Edward – jak zwykle bywa określany – przez ponad dekadę przyczynił się do rozwoju sułkowickiej wspólnoty. Wyrazem wdzięczności parafian za ten czas była obecność licznych wiernych, a wśród nich delegacji grup parafialnych, strażaków i samorządu.

W niedzielę 22 maja na Mszy Św.o godz. 11.30 odbyła się rocznica pierwszej Komunii Świętej.

W Wielką Sobotę Liturgii Wigilii Paschalnej przewodniczył ks. Maciej. Po jej zakończeniu odbyła się procesja rezurekcyjna.

Liturgia Wielkiego Piątku to jedyny dzień w roku w którym nie odprawia się Mszy świętej. Liturgii Męki Pańskiej przewodniczył ks. Michał.

W Wielki Czwartek sprawuje się Mszę Wieczerzy Pańskiej. To dzień ustanowienia dwóch sakramentów: Eucharystii oraz Kapłaństwa.

W niedzielę 10. kwietnia przeżywaliśmy Niedzielę Męki Pańskiej, którą potocznie nazywa się Niedzielą Palmową. We wszystkich Mszach św. tej niedzieli obchodziliśmy pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.

W sobotę 26. marca ks. bp. Damian Muskus na Mszy św. o godzinie 17:00 udzielił sakramentu bierzmowania uczniom ósmych klas z naszej parafii.