Ogłoszenia

1.    3 maja w uroczystość Królowej Polski Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godzinie 7:00, 8:30, 10:00, 18:00 i 19:00. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny będzie sprawowana o 10:00.

2.    Spotkanie Straży Honorowej NSPJ w środę 3 V o 16.00 na plebanii.

3.    Maturzystów wraz z rodzinami i przyjaciółmi zapraszamy na Mszę św. w intencji pomyślnego zadania egzaminów i wyboru dobrej drogi życiowej środę 3 maja na godzinę 19:00.

1.    Dziś przypada Święto Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele o 15:00 Godzina Miłosierdzia. Program uroczystości w Sanktuarium w Łagiewnikachj.

2.    Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas III zapraszamy w środę na wieczorną Mszę św. i spotkanie.

1.    Trwamy w radości Zmartwychwstania Pańskiego przeżywając Oktawę Wielkanocy. Z racji uroczystego charakteru Oktawy w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.    Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

3.    W piątek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona indywidualnym błogosławieństwem do godz. 20.00.

1. Dziś na wszystkich Mszach św. poświęcenie palm, a o godz. 11.30 procesja wokół kościoła.

2. W Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę nie ma rannych Mszy św. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w środę.

3. Pouczenie przedchrzcielne dla chrztów z 17 IV i 23 IV odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej na plebanii.

1.    Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii. Prosimy o zapoznanie się z programem.  Na Msze św. dla dzieci we wtorek i środę zapraszamy także rodziców, którzy pomogą w opiece nad pociechami.

2.    Zapraszamy rodziców i całe rodziny na Drogi Krzyżowe dla Przedszkoli, terminy Dróg Krzyżowych w poszczególnych przedszkolach.

3.    W poniedziałek odwiedzimy obłożnie chorych z Komunią św. od godz. 8.30. W zakrystii można zgłaszać dodatkowych chorych.

1.    W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Plan dostępny jest w najnowszym numerze "Od Serca", w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej.

2.    Dziś, o 14.00 spotkanie Straży Honorowej NSPJ na plebanii

3.    Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających na Litwę w czwartek po Mszy św. wieczornej na plebanii. Przypominamy również o wpłacie drugiej raty za pielgrzymkę dookoła Alp do końca marca.