Ogłoszenia

1.    Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiamy procesję Eucharystyczną wraz z nabożeństwem czerwcowym.

2.    W piątek w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość odpustową  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6:45, 8:00, 10:00 i 18:00. Msza na zakończenie Roku Szkolnego we wszystkich typach szkół o 8:00. Wieczorną Sumę odprawi bp Andrzej Wypych z Chicago. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3.    W sobotę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. w naszym kościele o 6.45, 8.30 i 18.00.

1.    Dziś kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

2.    Spotkanie Straży Honorowej NSPJ dziś na plebanii o 16.00.

3.    W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7:00, 8:30, 10:00 i 18:00. Po Mszy św. godz. 10:00 procesja Eucharystyczna.
Prosimy o przygotowanie ołtarzy w następujących miejscach:
•    ul. Tysiąclecia (przy starej plebanii)
•    ul. Wąska (kaplica św. Zofii)
•    ul. Wyzwolenia (Fizjomedicus)
•    skrzyżowanie ul. Wyzwolenia z ul. Sportową

1.    Przez cały miesiąc czerwiec będziemy odprawiać nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św. Zachęcamy do licznego udziału pamiętając, że Serce Zbawiciela patronuje naszej wspólnocie.

2.    Jutro w kalendarzu liturgicznym przypada święto NMP Matki Kościoła, Msze św. w naszym kościele o 6:45, 8:30 i 18:00. W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, wieczorna Msza św. ofiarowana za kapłanów od Złotych Róż.

3.    W przyszłą niedzielę spotkanie Straży Honorowej NSPJ na plebanii o 16.00.

Ze względu na spowiedź kandydatów do bierzmowania i ich rodzin, w dniu 31 maja 2017 r. kancelaria parafialna będzie nieczynna.
Przypominamy, że kancelaria jest nieczynna także we wszystkie pierwsze piątki miesiąca i uroczystości kościelne.

1.    Dziś ostania niedzielna majówka przy kapliczce. Tym razem zapraszamy na Malikówkę do kapliczki przy ul. Partyzantów.

2.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek ks. abp Marek Jędraszewski udzieli sakramentu bierzmowania.

3.    Spowiedź dla bierzmowanych i ich bliskich w środę od 16:00 do 18:00; spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od 16:00 do 18:00.

1.    Dzisiejsza "Majówka" będzie przy kapliczce znajdującej się na Ptasznicy. Za tydzień 28 V przy kapliczce na Malikówce przy ul. Partyzantów. Więcej informacji.

2.    W sobotę, trzej nasi ministranci: Rafał Sroka, Dawid Domas i Michał Szuba przyjmą błogosławieństwo na lektorów. Uroczystość odbędzie się w Jachówce o godz. 18.00. Zachęcamy do udziały, szczególnie rodziny kandydatów.

3.    W przyszłą niedzielę na Mszach o 10.00 i 11.30 wystąpią laureaci XXII Przeglądu Twórczości Religijnej, który przeprowadzili katecheci SP. Dziękujemy Radzie Miejskiej i Radzie Osiedla, parafii, oraz anonimowym sponsorom za ufundowanie nagród.