1. Dziś na całym świecie obchodzone jest Święto Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele o 15:00 Godzina Miłosierdzia. Program uroczystości w Sanktuarium w Łagiewnikach dostępny jest w gablocie.
  1. Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o 6:45, 8:30 i 18:00. Jest to dzień świętości życia, zachęcamy do podejmowania Duchowej Adopcji i modlitwy za nienarodzone dzieci. Z tyłu kościoła można zabrać broszurki informacyjne oraz Akt podjęcia duchowej adopcji.
  1. We wtorek, o godz. 17.30 zapraszamy na Różaniec i Mszę świętą w intencji naszej Ojczyzny.
  1. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, a w nim wiele ciekawych artykułów.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele.
  1. Kościół sprzątali parafianie mieszkający na ul. Partyzantów od p. Bielów 137 do p. Jancarczyków 302. Bóg zapłać. W tym tygodniu o sprzątanie naszego kościoła prosimy mieszkańców kolejnej części ul. Partyzantów, od p. Francuziak 125 do p. Motal 258. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  1. Ochotnicza Straż Pożarna w Izdebniku zaprasza do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się 15 kwietnia (tj. niedziela), w godz. 9.00-13.00 w Domu Strażaka w Izdebniku.   
  1. Starosta Myślenicki oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach zapraszają do udziału w V Myślenickich Targach Pracy, które odbędą się w czwartek (12 IV), w godz. 9.00-13.00 w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja przy ul. Żeromskiego 17.