1. Dzisiaj w całej Polsce rozpoczynamy X Tydzień biblijny. Zachęcamy do przeczytania Listu św. Pawła do Rzymian, który w dużej mierze odnosi się do Ducha Świętego. Wychodząc z kościoła można zabrać karteczki z fragmentami Pisma Świętego.
  1. Pielgrzymów udających się na Bałkany informujemy, że w najbliższym tygodniu prosimy o wpłacanie ostatniej raty i podanie swoich numerów dowodów osobistych do księdza proboszcza.
  1. Informujemy, że pielgrzymka do dwóch patronów Polski – św. Jana z Dukli i św. Stanisława ze Szczepanowa odbędzie się normalnie według planu.Osobom zapisanym przypominamy, że cały plan pielgrzymki dostępny jest na stronie internetowej naszej parafii. Tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje, co do godziny wyjazdu i planowanych miejsc pobytu.
  1. Spotkanie dla rodziców młodzieży klas III Gimnazjum, przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
  1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w piątek o godz. 17.00.
  1. W piątek zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą i Uwielbieniową Adorację Najświętszego Sakramentu.
  1. W sobotę zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 i Adorację w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
  1. W przyszłą niedzielę odbędzie się kolejna, cykliczna już, modlitwa do św. Rity. Jak w każdy 22 dzień miesiąca zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18 i modlitwę do patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Zachęcamy do składania trudnych intencji z tyłu kościoła.  
  1. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Zeszłotygodniowa składka przeznaczona była na prace remontowe przy naszym kościele i wyniosła: 9550 zł.
  1. Kościół sprzątali parafianie mieszkający na ul. Partyzantów od p. Francuziak 125 do p. Motal 258. Bóg zapłać. W tym tygodniu o sprzątanie naszego kościoła prosimy mieszkańców ul. Partyzantów od p. Kuchtów 266 do p. Frosztęgów 85. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.