1. Dzisiejsza "Majówka" będzie przy kaplicy św. Krzyża "Na Oblasku" przy ul. Sportowej. Za tydzień 27 V przy kapliczce znajdującej się na „Malikówce”.
 1. Msza św. w intencji mieszkańców ul. Ptasznica i Osiedla, zamówiona podczas majówki, zostanie odprawiona 23 grudnia, o godz. 10.00.                         
 1. Jutro przypada święta NMP Matki Kościoła. Msze święte w naszym kościele o 6.45, 8.30 i 18.00.
 1. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity. Młodzież wyjeżdżająca na ŚDM będzie już od godz. 17.00 rozprowadzać róże przed kościołem. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na wyjazd młodzieży do Panamy. Podczas nabożeństwa odbędzie się poświęcenie róż, które następnie zabieramy do swoich domów. Z tyłu kościoła znajduje się koszyk na intencje do św. Rity.
 1. Spotkanie redakcji „Od serca”, we wtorek, o godz. 16.30, na plebanii.
 1. W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Dodatkowa Msza Święta o godz. 8.30.
 1. Stowarzyszenie Kolonia organizuje wyjazd do Częstochowy (25 V, piątek). Zbiórka 10.45 na parkingu przy kościele. Planowany powrót: ok. północy, ze względu na udział w Apelu Jasnogórskim. Zapisy w zakrystii do wtorku.
 1. Również SH NSPJ organizuje pielgrzymkę do Częstochowy (16 VI, sobota). Zapisy w zakrystii.
 1. Spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodzin odbędzie się w sobotę od godz. 19.00. Bierzmowanie odbędzie się w naszej parafii w przyszły poniedziałek o godz. 18.00, sakramentu udzieli ks. Bp. D. Muskus.
 1. Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających na Bałkany 28 V, tj., poniedziałek o godz. 20.00 na plebanii.  
 1. 27 maja, tj. w niedzielę, odbędzie się „Majówka Konfederacka”. Zbiórka o godz. 12.30 przy krzyżu konfederackim na przełęczy Sanguszki, i przejście do kaplicy św. Michała Archanioła, gdzie o 13.30 zostanie odprawiona Msza Święta.
 1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i składane ofiary wspierają naszą wspólnotę. W ubiegłą niedzielę na fundusz remontowy zebrano 10 011.- zł.
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego, Dostępny jest także nowy numer Małego Gościa dla dzieci.

Kościół sprzątali rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy młodzieży i ich rodzicom. Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.