1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 odprawiamy procesję Eucharystyczną wraz z nabożeństwem czerwcowym. Po zakończeniu oktawy Litanię do Serca Pana Jezusa będziemy śpiewać 20 min. przed każdą Mszą wieczorną. Przez cały czerwiec Nowenna do MB w środy o godz. 17.20.
  1. W piątek w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość odpustową ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6.45, 8:30 i 18:00. Szczególnie zapraszamy na sumę odpustową o 18:00. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy w strojach komunijnych. A dla dzieci sypiących kwiaty, po Mszy czekać będą drobne upominki. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Spowiedź przed odpustem odbędzie się w czwartek od godz. 17.00.
  1. Msze święte zamówione podczas majówek na Oblasku i Malikówce zostaną odprawione odpowiednio: 30 XII, o godz. 18.00 i 9 XII, o godz. 8.30.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego.
  1. Intencja dla Róż Różańcowych na czerwiec: Maryjo, prowadź nas do Serca Twojego Syna – Jezusa.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy w zeszłym tygodniu wsparli chorego Mateusza z Raby Wyżnej. Na jego cel zebrano: 4 231 zł i 10 euro.
  1. Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od p. Moskal 190 do p. Bochenek 48. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów od p. Kutyrba 44 do końca. Sprzątanie sobotę po Mszy św. porannej.