1. Przeżywamy czerwiec – miesiąc poświęcony Sercu Jezusowemu. Litanię do Serca Pana Jezusa będziemy śpiewać 20 min. przed każdą Mszą wieczorną. Przez cały czerwiec Nowenna do MB w środy o godz. 17.20.
  1. We wtorek zapraszamy na comiesięczną Nowennę w intencji naszej Ojczyzny. Nabożeństwo różańcowe rozpoczniemy o godz. 17.10, później śpiewana Litania do Serca Pana Jezusa i Msza Święta w intencji Polski.
  1. W piątek po Mszy wieczornej Uwielbieniowa Adoracja Najświętszego Serca Pana Jezusa prowadzona przez wspólnotę Effatha.
  1. W sobotę po Mszy wieczornej zapraszamy na Adorację w intencji uzależnionych i ich rodzin.
  1. Informujemy, że w dniach 19-23 lipca br. odbędzie się IX Rowerowa Pielgrzymka z Sułkowic na Jasną Górę. Zapisy przyjmują: Andrzej Piwowarski i Wojciech Bargieł. Ilość miejsc ograniczona! Regulamin zostanie zamieszczony na stronie internetowej Parafii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 17 VI (tj. niedziela) po wieczornej Mszy świętej na plebanii. Pielgrzymi zabiorą przed cudowny obraz Częstochowskiej Pani Wasze osobiste prośby i podziękowania. Kartki z intencjami można składać do specjalnie przygotowanej puszki za ławkami. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na organizację pielgrzymki.
  1. Pozostało jeszcze kilka miejsc na wyjazd do Częstochowy 16 VI. Zapisy w zakrystii. Wyjazd w sobotę o godz. 7.00 z naszego parkingu.
  1. 23 czerwca (tj. w sobotę), odbędzie się Męskie Oblężenie Jasnej Góry, czyli pielgrzymka grup męskich z całej Polski. Mężczyźni św. Józefa działający przy naszej parafii zapraszają wszystkich chętnych mężczyzn do wspólnego wyjazdu. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii. Tematem tegorocznego spotkania będzie Tu jesteśmy naprawdę wolni”. Modlitwa będzie „przepleciona” prelekcjami znakomitych mówców, m.in. bp. Grzegorz Ryś, Jacek Pulikowski, Mieczysław Guzewicz czy Donald Turbitt.
  1. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów. 
  1. Dzisiejsza składka przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele.
  1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim którzy przygotowali i uświetnili uroczystość odpustową ku czci Serca Jezusowego.
  1. Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od PP Moskal 44 do końca. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Na Węgry od PP Ciężkowskich do PP Łojków z ul. Starowiejskiej, ul. Partyzantów oraz z ul. Na Węgry do PP Sierakowskich. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.