1. Dzisiaj odbędzie się w naszej parafii jubileusz małżeństw. Wszystkich, którzy zapisali się na listę zapraszamy wraz z rodzinami na Mszę Świętą o godz. 15.00. Po Mszy świętej zapraszamy do wspólnego świętowania w ogrodzie parafialnym.
  1. W piątek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w naszym kościele o 6.45 i 18. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia Kolonia zaprasza  na spotkanie informacyjne uczestników wycieczki do Warszawy w piątek (29 VI) o godz. 17.00 na plebanii. 
  1. Zachęcamy do udziału w 219 Pieszej Pielgrzymce Kalwaryjsko-Lancokorońskiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 7-14 lipca. Informacje na plakatach. Na tę pielgrzymkę udaje się ks. Wojciech.
  1. Przed Kościołem ministranci rozprowadzają nowy numer "Od Serca". Znajdziecie w nim, jak zawsze wiele ciekawych artykułów, m.in.: sposób na udane wakacje i urlop, a także, o kulcie MB Fatimskiej w naszym kraju. Koszt jednego egzemplarza to ok. 5,50 zł. Zachęcamy również do nabywania Gościa Niedzielnego.
  1. Ksiądz Arcybiskup dokonał zmian wikariuszy w naszej Archidiecezji. Ks. Patryk Jagos z Krakowa został mianowany wikariuszem naszej parafii. Ks. Maciej Medes od września podejmie posługę w parafii Przemienienia Pańskiego w Libiążu. Od września miesięczną praktykę odbywać będzie w naszej parafii kleryk Michał Wójcik z Raciechowic.
  1. Dyrektor ZSZiO w Sułkowicach przy ul. Szkolnej 34 informuje, że uruchamia dodatkowy nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla młodzieży na rok szkolny 2018/2019. Szczegółowe informacje na stronie szkoły oraz plakatach w gimnazjum.
  1. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Na Węgry od p. Światłoń 151 do p. Skorut 107. Bóg zapłać. W tym tygodniu prosimy parafian mieszkających na ul. Na Węgry od p. Oliwów do p. Bochenków. Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.