1. Spotkanie SH NSPJ, dzisiaj o godz. 16.00 na plebanii.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z tej racji spowiedź w czwartek od 17.00. Po Mszy odbędzie się Godzina Święta. W piątek spowiedź normalnie od 16.00. Po Mszy porannej Adoracja w ciszy. Po Mszy wieczornej Adoracja wspólnoty Effatha w kaplicy św. Zofii. Chorych, w sobotę odwiedzimy w następującej kolejności: rejon ks. Maćka i ks. Proboszcza od 8.00; rejon ks. Wojciecha od 11.00; po wieczornej Mszy św. fatimskie nabożeństwo pierwszych sobót.
  1. W środę Nowenna do MB o godz. 18.00
  1. W sobotę wieczorem odbędą się chrzty w naszej parafii. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy wieczornej.
  1. Intencja modlitewna dla Róż Różańcowych na lipiec: Maryjo, ucz nas przeżywać czas urlopu z Chrystusem.
  1. Ponawiamy zaproszenie do udziału w 219 Pieszej Pielgrzymce Kalwaryjsko-Lancokorońskiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 7-14 lipca. Informacje na plakatach. Na tę pielgrzymkę udaje się ks. Wojciech.
  1. Wciąż jest możliwość składania osobistych próśb i podziękowań, które pielgrzymi zawiozą na rowerach przed obraz MB Jasnogórskiej. Kartki z intencjami można składać do specjalnie przygotowanej puszki za ławkami. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na organizację pielgrzymki.
  1. Do nabycia jest jeszcze ostatni numer ,,Od Serca" a w nim wiele ciekawych artykułów na wakacje. Na stolikach za ławkami dostępny jest także Gość Niedzielny.
  1. Kościół sprzątali parafianie mieszkający na ul. Na Węgry od p. Oliwów do p. Bochenków. Bóg zapłać. W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Na Węgry od p. Kania 31 do do p. Rozum z ul. Kowalskiej. Sprzątanie sobotę po Mszy św. porannej.
  1. W przyszłym tygodniu składka przeznaczona na prace remontowe w naszej parafii.