1. Dziś po każdej Mszy, odbędzie się poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na fundację MIVA, wspierającą misjonarzy na całym świecie.

      2. Również dziś zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 18, a po niej nabożeństwo.

      3. We wtorek 24 lipca o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. za ofiary pacyfikacji w 75 rocznicę tego wydarzenia.

4. W środę 25 lipca o godzinie 18:00 na rynku w Myślenicach odbędzie się koncert charytatywny „Gramy dla Trzech Smyków”. Podczas niego będą zbierane pieniądze na kosztowne leczenie i rehabilitacje trzech małych chłopców cierpiących na choroby nowotworowe z naszej okolicy. Szczegóły na plakacie w gablocie.

5. Organizatorzy zapraszają Grupę Środowiskową, podopiecznych z rodzinami, wolontariuszy i mieszkańców gminy na VI ognisko patriotyczne, które odbędzie się w sobotę 28 lipca 2018 r. o godzinie 15.00 w Harbutowicach na terenie Domu Pomocy Społecznej. W programie: Msza św. w intencji Ojczyzny, ognisko, poczęstunek, gry i zabawy o tematyce patriotycznej.

6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w gazecie znajduje między innymi artykuł na temat pieszej pielgrzymki kalwaryjsko-lanckorońskiej do Częstochowy, w której brali udział nasi parafianie.

7. Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Kowalskiej od p. Bochenek 138 do p. Jędrzejowskich 56 . Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Kowalskiej od p. Łężniak 52 do końca. Sprzątanie sobotę po Mszy św. porannej.