1. Dziś przed kościołem s. Alicja franciszkanka, misjonarka będzie prowadziła zbiórkę.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z tej racji spowiedź w czwartek od 17.00. Po Mszy odbędzie się Godzina Święta. W piątek spowiedź normalnie od 16.00. Po Mszy porannej Adoracja w ciszy. Po Mszy wieczornej Adoracja wspólnoty Effatha w kaplicy św. Zofii.
  3. W sobotę chorych odwiedzimy w następującej kolejności: rejon ks. Proboszcza od 8:00; rejon ks. Wojciecha od 10:00; rejon ks. Macieja 12.00; po wieczornej Mszy św. fatimskie nabożeństwo pierwszych sobót.
  4. W sobotę na wieczornej Mszy św. udzielimy sakramentu chrztu św. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św.
  5. Intencja modlitewna dla Róż Różańcowych na sierpień: Maryjo, bądź naszą przewodniczką na drogach ziemskiego pielgrzymowania.
  6. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w gazecie znajduje się między innymi artykuł na temat: Dlaczego żołnierze III Rzeszy wyjątkowo ich nienawidzili? O udziale osób duchownych w powstaniu warszawskim.
  7. Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Kowalskiej od p. Łężniak 52 do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Ślusarskiej oraz Wyzwolenia (cała). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.