• We wtorek o godz. 17.30 zapraszamy na Różaniec i Mszę świętą w intencji naszej Ojczyzny.
  • W środę przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP, przypominamy, że każdego katolika obowiązuje w tym dniu uczestnictwo we Mszy św. i powstrzymanie się od prac niekoniecznych pod karą grzechu ciężkiego. Msze św. w naszym kościele wg porządku niedzielnego.
  • W czwartek w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się Msza św. w intencji Misji Franciszkańskich. Po Mszy św. koncert „Gramy dla misji”. Szczegóły na plakacie.
  • W piątek po wieczornej Mszy świętej Uwielbieniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Wieloletnią tradycją naszej parafii jest wspólne sierpniowe pielgrzymowanie po Dróżkach Kalwaryjskich. Dróżki Matki Bożej odbędą się 18 sierpnia (sobota). Rozpoczęcie o 7.45 przed klasztorem.
  • W sobotę zapraszamy na Mszę świętą i Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji osób uzależnionych i ich bliskich.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Sułkowicach zapraszają na Mszę św. Dożynkową, która będzie sprawowana w naszym kościele w niedziele 19 sierpnia o 10:00.
  • Decyzją ks. metropolity abp. Marka Jędraszewskiego ks. Maciej od 25 sierpnia będzie pełnił posługę duszpasterską w parafii Przemienienia Pańskiego w Libiążu. Msza św. dziękczynna za jego posługę będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o 11.30.
  • W przyszłą niedziele również po każdej Mszy świętej będą zbierane pieniądze do puszek dla naszego Mateusza Chrobaka, który już za dwa tygodnie po raz kolejny uda się do kliniki w Niemczech na dalsze leczenie wady serca. Serce chłopca jest na granicy wydolności, z każdym tygodniem ma coraz mniej sił. Mateusz wraz z rodzicami nie poddają się i pragną prosić o pomoc i modlitwę.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę i ofiary wspierają naszą wspólnotę. Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego. W nim między innymi artykuł o tym, w co wierzy Kościół w sprawie śmierci Maryi, i na czym polegało wniebowzięcie, a także o śmierci św. Maksymiliana, którego spojrzenia nie potrafili znieść oprawcy.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Wolności, Gościbia oraz Kapitana Stanaszka. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. 11 Listopada od P. Piechota 99 do P. Jędrzejowskich 139. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Ogłoszenia oraz intencje mszalne dostępne są w gablotce i na stronie internetowej www.parafiasulkowice.com.