• Dziś posługę w naszej parafii rozpoczyna ks. neoprezbiter Patryk Jagos pochodzący z parafii św. Jana Chrzciciela w Krakowie oraz praktykę wrześniową kleryk V roku Michał Woźniak z parafii św. Jakuba Apostoła z Raciechowic.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice i SOK zapraszają mieszkańców oraz gości na „II Sułkowickie Granie”, które odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w amfiteatrze przy zalewie.
  • Świetlica Środowiskowa w Sułkowicach, ogłasza w dniach od 27 sierpnia do 4 września 2018 r. zapisy dzieci na nowy rok szkolny. Karty zapisu wydawane będą w siedzibie świetlicy ul. Sportowa 45 A, w godzinach od 7:00 do 15:00.
  • Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza zaprasza Rodziców uczniów klas I na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 29 sierpnia tj. w środę, o 16.00 w stołówce szkolnej.
  • Spotkanie organizacyjne z rodzicami uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach odbędzie się 30 sierpnia 2018 r. (czwartek) o godzinie 16.30. Spotkania integracyjne uczniów klas czwartych i klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach z wychowawcami odbędą się 31 sierpnia 2018 r. (piątek) o godz. 9.00.
  • W piątek od godziny 17:00 zachęcamy do spowiedzi szczególnie dzieci i młodzież, rozpoczynających nowy rok szkolny. Już teraz zadbajmy o to, aby uczniowie rozpoczęli rok szkolny od wspólnej Mszy, która odbędzie się w poniedziałek 3 września o 8.00.
  • W sobotę na Mszy św. wieczornej udzielimy sakramentu Chrztu św. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych po Mszy św. wieczornej w piątek na plebanii.
  • Ks. Wojciech odwiedzi chorych w piątek od godziny 8:00. Natomiast pozostali księża udadzą się do chorych w sobotę od godziny 8:00. Po wieczornej Mszy św. fatimskie nabożeństwo pierwszych sobót.
  • W sobotę 1 września w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się pielgrzymka modlitewno-formacyjne dla grup parafialnych. Zapraszamy na wspólny wyjazd Boże Nutki, Grupę Apostolską i Służbę Liturgiczną. Zapisy w zakrystii do dzisiaj.
  • Spotkanie po pielgrzymkowe pieszej pielgrzymki do Częstochowy w sobotę 1 września o godzinie 18:00 na stadionie w Brodach. Zapisy na wyjazd w zakrystii.
  • Nasi parafianie w czasie dróżek Kalwaryjskich zebrali ofiarę na kościół w wysokości 3000 złotych. Bóg zapłać.
  • Podczas zeszłoniedzielnej zbiórki przed kościołem zebrano ponad 12 tysięcy złotych. Rodzice wraz z Mateuszem dziękują za modlitwę a wszystkim darczyńcom za udzieloną pomoc.

• Kościół sprzątali mieszkańcy ul. 11 Listopada do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Wąskiej. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.