• Spotkanie Straży Honorowej NSPJ dzisiaj o 15:00 na plebanii.
  • Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny - Msza św. dla uczniów, nauczycieli i pracowników wszystkich szkół i przedszkoli o godz. 8:00.
  • W najbliższym tygodniu przypada I-y czwartek. Z tej racji spowiedź od 16:00. Wieczorna Msza w intencji powołań, a po niej Godzina Święta.
  • W piątek spowiedź normalnie od 16.00. Po Mszy porannej Adoracja w ciszy. Po Mszy wieczornej Adoracja wspólnoty Effatha w kaplicy św. Zofii.
  • Grupa Apostolska wznawia regularne – piątkowe spotkania formacyjne. Zapraszamy dotychczasowych uczestników oraz młodzież chcącą dołączyć do Grupy Apostolskiej na pierwsze spotkanie, w najbliższy piątek, po wieczornej Mszy Św. do salki na plebanii. Zachęcamy młodzież klas 6, 7, 8 oraz 3 Gimnazjum i szkół średnich do uczestnictwa w Grupie Apostolskiej.
  • W sobotę przypada święto Narodzenia NMP, na Mszach świętych poświęcimy nasiona przeznaczone do siewu.
  • Po wakacyjnej przerwie swoją działalność wznawiają Boże Nutki, próba w sobotę o 10.00 na plebanii. Zapraszamy dzieci dotychczas śpiewające, ale również dziewczęta i chłopców chcących dołączyć do naszej scholki.
  • W najbliższą niedzielę na Mszy św. dla dzieci (o 11:30) poświecimy plecaki oraz przybory szkolne.
  • W przyszłym tygodniu składka będzie przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Ks. abp. Marek Jędraszewski zaprasza w niedzielę 16 września rodziny naszej diecezji na XXVI Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. W planie: o 9.00 – Droga Krzyżowa, o 11.00 – Msza św., na której małżonkowie odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w nim artykuł „Nie tylko Biblia” czyli o Kościele, który nie jest martwą religią Księgi, ale żywym organizmem, a także o drastycznym wzroście podejmowanych prób samobójczych przez nastolatków. Dostępny jest także „Mały Gość” dla dzieci.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Wąskiej. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Zagroda oraz 24 lipca. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Ogłoszenia oraz intencje mszalne dostępne są w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii.