• W sobotę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Mszę św. o 6:45 i 18:00.
  • Informujemy, że katechezy przygotowujące do bierzmowania dla uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum rozpoczynają się w tym tygodniu. Uczniów, którzy się jeszcze nie zapisali na spotkania oraz rodziców nieobecnych na spotkanie organizacyjnym zapraszamy do zakrystii.
  • Pielgrzymów wyjeżdżających do Gruzji prosimy o wpłatę pierwszej raty za wyjazd w kwocie 700 złotych do ks. Proboszcza do końca miesiąca.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy św. Zofii potrwa do końca września.
  • W związku z zapytaniami dotyczącymi dat Pierwszych Komunii świętych, pragniemy poinformować, że terminem są trzecie niedziele maja, czyli: 19 maja 2019, 17 maja 2020, 16 maja 2021.
  • OSP zaprasza w niedzielę 30 września do akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w Domu Strażaka w Izdebniku od 9:00 do 13:00. Organizatorzy proszą o zabranie dowodu tożsamości.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice oraz OSP w Harbutowicach zapraszają 30 września (niedziela) na godz. 14:00 na uroczystą Mszę świętą w Kapliczce Konfederatów oraz piknik w Lesie Groby koło św. Michała. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  • Zapraszamy młodych z naszej parafii do udziału w rekolekcjach na Stadionie Narodowym w sobotę 6 października. Szczegóły i zapisy w zakrystii.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego w numerze artykuł „O tym, dlaczego koniecznie trzeba modlić się za kapłanów oraz obrazek z tekstem modlitwy za księży”, a także „W trosce o dzieci – ile snu potrzebują i jak poważne mogą być skutki ich niewyspania”. Dostępny jest również Mały Gość, a w nim dodatek kolorowy różaniec, który można odebrać w zakrystii.
  • W IV Archidiecezjalnym Konkursie Gazetek Parafialnych im. ks. Tadeusza Juchasa, który odbył się w Ludźmierzu nasze czasopismo zdobyło pierwsze miejsce. Dziś również można nabyć numer gazety „Od Serca”, który obchodzi swój mały jubileusz 10 lat istnienia. Koszt wydrukowania jednego numeru to 5,60.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Sportowej od Cepelii do p. Stokłosów 39. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Sportowej do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Ogłoszenia oraz intencje mszalne dostępne są w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii.