• W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Różaniec będziemy odmawiali codziennie o 17:30. Szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz dzieci, które będą otrzymywać codziennie obrazki, które będą rozdawane przy wejściu do kościoła od 17:10 do rozpoczęcia modlitwy. W niedzielę w dzień Nauczyciela na różaniec szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkich pedagogów z naszej miejscowości, będziemy modlić się w ich intencji.
  • Spotkanie Straży Honorowej NSPJ dzisiaj o 16:00 na plebanii.
  • Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia „Kolonia” serdecznie zaprasza podopiecznych z rodzinami, wolontariuszy i wszystkich zainteresowanych pomocą osobom niepełnosprawnym na PLENEROWĄ IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ dziś o godz. 15.00 w Harbutowicach na terenie DPS. Zapewniany dowóz – wyjazd z Rynku o 14.45.
  • Spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii w poniedziałek po wieczornej Mszy św. Ks. Patryk odpowiada za przygotowanie dzieci do Komunii.
  • We wtorek o 18:00 Msza świętą w intencji naszej Ojczyzny.
  • Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia „Kolonia” serdecznie zaprasza na różaniec, który odbędzie się w kościele w czwartek 11 października o godz. 16:30. Po nim spotkanie w salce na plebanii.
  • W sobotę 13 października zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji kapłanów, podczas III Ogólnopolskiej Pielgrzymki Apostolatu Margaretek do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  • W przyszła niedziele na Mszy św. o godzinie 11:30 w szczególny sposób będziemy się modlili w intencji rodzin naszej parafii. Po Mszy św. będzie błogosławieństwo małżeństw z dziećmi.
  • Dyrektor Sułkowickiego Ośrodka Kultury zaprasza mieszkańców na Inaugurację Roku Kulturalnego 2018/2019, która odbędzie się w niedzielę 14 października, o godz. 16:00 w SOK-u.
  • W przyszłym tygodniu składka będzie przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego w numerze bezpłatny dodatek – płyta z filmem „Sprawa Chrystusa”. To prawdziwa historia o człowieku, który nie potrafił uwierzyć, że Jezus naprawdę istniał i zbawił człowieka. Ponadto artykuły o „wprowadzeniu matczynych emerytur” oraz „o tym jak bardzo Różaniec jest również męską modlitwą, przekonują znani polscy aktorzy i dziennikarze”.
  • Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować na wypominki jednorazowe i roczne. Wzorem lat ubiegłych wypominki jednorazowe wyraźnie wypisane na kartce (gotowe kartki można wziąć ze stolika z tyłu kościoła; imiona i nazwiska zmarłych zapisujemy nie odmieniając w żaden sposób) składamy wraz z dobrowolną ofiarą do puszki w zakrystii. Wypominki roczne zapisywane są do zeszytów po każdej Mszy św. w zakrystii. Przypominamy, że za każdą zapisaną osobę na wypominki roczne składamy ofiarę nie mniejszą niż ofiara na Mszę św.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Krzywej do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. 21 Stycznia. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.