• W listopadzie odmawiamy codziennie różaniec za zmarłych z wypominkami jednorazowymi o 17:30.
  • Rozpoczęliśmy czytanie nowych wypominek rocznych przed Mszami o 8.30 i 10.00. Ewentualne błędy czy poprawki prosimy zgłaszać w zakrystii. Można jeszcze dopisywać bliskich zmarłych do wypominek.
  • Dyrektor SOK-u zaprasza mieszkańców na Koncert dla Niepodległej z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada o godzinie 16.00 w Sułkowickim Ośrodku Kultury.
  • Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia Kolonia serdecznie zaprasza wolontariuszy, rodziców i podopiecznych w poniedziałek o godz. 8.30  do Środowiskowego Domu Samopomocy Sułkowice , Internat,  na spotkanie edukacyjne dotyczące problemów osób niepełnosprawnych bez ograniczeń wiekowych. Możliwość konsultacji indywidualnych. Po spotkaniu szkoleniowym spotkanie wolontariuszy - omówienie spraw organizacyjnych związanych z Andrzejkami.
  • Spotkanie Mężczyzn św. Józef we wtorek o godzinie 20:00 na plebanii.
  • W piątek zapraszamy na Mszę wieczorną i Uwielbieniową Adorację Najświętszego Sakramentu zakończoną z indywidualnym błogosławieństwem.
  • W sobotę Msza święta i Adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać niedzielę powołań. Diakon w czasie Mszy św. wygłosi słowo, a klerycy spotkają się z młodzieżą z Grupy Apostolskiej oraz młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania o 9:15 w salce na plebanii oraz ze Służbą Liturgiczną po Mszy o 10:00. W tym dniu o godzinie 15:00 zespół klerycki da koncert w budynku Strażnicy OSP w Sułkowicach na który zapraszamy wszystkich parafian.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Kwesta na odnowienie starych pomników na cmentarzu wyniosła 3701 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego w nim artykuł o tym jak ważną rolę dla polskiego życia społecznego odegrał Kościół katolicki.
  • Dziś również można nabyć nowy numer „Od Serca”. W nim artykuł: Święci nie rodzą się w niebie, Błogosławione dłonie kapłańskie wraz z tekstem modlitwy za kapłanów oraz „Czy dzieci znają św. Jana Pawła II?”.
  • Przed kościołem uczniowie SP nr 2 sprzedają "Pierniczki Niepodległości". Cena jednego opakowania  - 5 złotych.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Zagumnie od P. Kozików 32 do P. Blak 60. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Zagumnie, pozostałe numery oraz ul. Polnej. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Zbiórka zeszłoniedzielna na Marysię, która przyszła na świat 3 miesiące wcześniej niż to było planowane wyniosła 7750 złotych. Rodzice dziękuje za wszelką ofiarność.