• Dzisiejsza Niedziela kończy okres Bożego Narodzenia, choć w polskiej tradycji śpiew kolęd pielęgnuje się do 2 lutego.
  • W najbliższy piątek zapraszamy na Mszę św. wieczorną i Adorację Uwielbieniową.
  • Msza św. dla osób uzależnionych i ich rodzin w sobotę o 18:00, po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Dziękujemy rodzinom, które przyjęły nas dotychczas w ramach Odwiedzin Duszpasterskich. W kolejne niedziele na Mszy św. będziemy modlić się szczególnie w ich intencji odprawiając Eucharystie z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski. W najbliższą niedzielę za parafian ze swojego rejonu Eucharystię odprawi:

- ks. Proboszcz o godz. 11:30,

- ks. Patryk o godz. 8:30

- Ks. Wojciech odprawi Mszę św. 3 lutego o godz. 10.

  • Jeśli ktoś był nieobecny w czasie kolędy, a chciałby przyjąć księdza, może umówić się na wizytę duszpasterską w zakrystii.
  • W zakrystii można się jeszcze zapisać na majową pielgrzymkę do Gruzji.
  • Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na prace remontowe przy naszym kościele.
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym” obrazek z modlitwą męża za żonę, a także artykuły „Chrzest jako brama sakramentów – dlaczego jest najważniejszym i najpiękniejszym sakramentem” oraz „Nowa praca na nowy rok?” Czy i jak zmieniać pracę? Dlaczego wielu pracowników decyduje się na taki krok na początku roku?
  • Podczas Adwentu w naszej parafii odbyła się zbiórka miśków pluszowych. Dzięki wielkiemu Waszemu zaangażowaniu zostało zebrane ponad 500 sztuk maskotek, które zostały przekazane do siedziby Caritas. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tą inicjatywę i wypełnienie uczynku miłosierdzia co do duszy strapionych pocieszać.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają ofiarami i pracą naszą wspólnotę. W tym tygodniu o porządek w naszej świątyni zadbają parafianie z bloku nr 2. Sprzątanie w sobotę po Mszy porannej.