1. W kalendarzu liturgicznym: w sobotę 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej), Msze św. w godzinach: 6:45, 8:30 i 18:00, składka w tym dniu będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne, jest to też XXIII Dzień Życia Konsekrowanego. Na Mszy o godz. 8:30, będziemy modlić się w następujących intencjach: w pierwszej za Róże Różańcowe z naszej parafii, druga intencja jest z dnia.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek przed pierwszym piątkiem spowiedź od godz. 16:00, w piątek spowiedź również od godz. 16:00 oraz możliwość adorowania Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie rano po Mszy o godz. 6:45, wieczorem po Mszy o godz. 18:00 w kościółku św. Zofii. W sobotę odwiedzimy chorych z komunią świętą zaraz po Mszy św. o godz. 8:30.
  3. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Urząd Miejski w Sułkowicach - Zapraszają mieszkańców Gminy Sułkowice na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich. Termin dyżuru: 31 stycznia 2019 roku (czwartek) godz. 13:00 – 15:30, miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna, budynek starej szkoły w Sułkowicach – Rynek 6.
  1. Spotkanie SH NSPJ w przyszłą Niedzielę o godz. 15:00.
  2. W zakrystii można się jeszcze zapisać na majową pielgrzymkę do Gruzji.
  3. Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych przewidziane jest na czwartek 31 stycznia zaraz po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00, w salkach na plebanii.
  4. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza Gościa Niedzielnego. W numerze również film „Bóg nie umarł 2”
  6. Kościół sprzątali parafianie – mieszkańcy Bloku nr 3. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom Bloku nr 4 oraz Bloku nr 5. Sprzątnie w sobotę zaraz po Mszy św. o godz. 8:30.