• Dziś spotkanie SH NSPJ o godz. 15:00 na plebanii.
  • W tym tygodniu wznawiają się spotkania do bierzmowania dla uczniów klas 8 oraz 3 gimnazjum. Przypominamy kandydatom o przyniesieniu życiorysu patrona.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.30 udzielimy błogosławieństwa małżeństwom.
  • Akcja krwiodawstwa odbędzie się w przyszłą niedziele w Domu Strażaka w Izdebniku od 9 do 13. Organizatorzy proszą o zabranie dowodu tożsamości.
  • Pielgrzymi udający się do Gruzji są proszeni o zapłacenie drugiej raty za wyjazd do końca tygodnia do ks. Proboszcza. (I rata 700 zł II rata 1500 zł)
  • W czasie ŚDM w Panamie nasza parafia była reprezentowana przez 8 osób. Opiekunem wyjazdu był ks. Wojciech. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, które były składane na ten cel. Zdjęcia z wyjazdu są umieszczone na stronie parafii.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Składka w przyszłym tygodniu będzie przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym” obrazek z modlitwą rodziców za dzieci, a także świadectwa kilku sióstr zakonnych, które przypominają nam, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych oraz jaką rolę odgrywa muzyka w rozwoju dzieci i dorosłych.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy bloków nr 4 i 5. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym w Domkach od 1 do 25. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.