• Dzisiaj ostatni dzień nabożeństwa 40 – godzinnego. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 11.30, a zakończenie przed wieczorną Mszą św.
  • Dzisiaj już po raz trzeci w naszej parafii będzie miała miejsce tzw. akcja placek. Jak co roku zebrane w ten sposób pieniądze będę przekazane dla Mateusza Chrobaka na dalsze bardzo kosztowne leczenie.
  • Dziś również rozpoczniemy w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania będą się odbywały o 12:30 w każdą niedzielę przez kolejne cztery tygodnie w salce na plebanii w Sułkowicach. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
  • Dzisiaj także spotkanie Straży Honorowej NSPJ o 15 w salce na plebanii.
  • Ks. Stanisław Makowski zakończył pobyt w naszej parafii i został skierowany do posługi w parafii świętych Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini.
  • W dniach 03-09 marca przeżywać będziemy 52 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Pamiętajmy w tym nadchodzącym tygodniu o codziennej modlitwie w intencji trzeźwości. W ramach Tygodnia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach z 9 na 10 marca odbędzie się nocne czuwanie w intencji trzeźwości Polaków.
  • Rozpoczęcie o 21.00, o godz. 24.00  Mszę św. i wystawienie Najświętszego Sakramentu; godz. 3.00 Droga Krzyżowa i zakończenie
  • godz. 2.00 -Koronka do Bożego Miłosierdzia,
  • o godz. 22.00 konferencja, po niej różaniec,
  • Przypominamy, że przy naszej Parafii działa Grupa Al - Anon „Promyk”. Grupy Al - Anon to pracujące w oparciu o 12 Stopni grupy samopomocowe skupiające krewnych i przyjaciół alkoholików. Na spotkaniach Al-Anon (mityngach) członkowie rozwiązują swoje problemy dzieląc się doświadczeniem, siłą i nadzieją. Jedynym celem działania wspólnoty Al-Anon jest niesienie pomocy rodzinom alkoholików.  Spotkania Grupy Promyk w Sali parafialnej w każdy poniedziałek o godz. 18.00.
  • Dnia 6 marca w Środę Popielcową rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 6:45; 8:30; 16:00, 18:00 i 19:30. Na każdej Mszy św. posypanie głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły i abstynencja od pokarmów mięsnych. Nowenna do MB o godz. 17.40.
  • W czwartek po Mszy św. wieczornej Godzina Święta.
  • W czwartek także Burmistrz Gminy Sułkowice oraz Przewodniczący Rady Osiedla zapraszają Mieszkańców Sułkowic na zebranie na godzinę 18 do Sali Samorządowej w Starej Szkole w Sułkowicach.
  • Nabożeństwo Drogi Krzyżowe w piątki według następującego porządku: dla dzieci o godz. 16:30; dla dorosłych o godz. 17:15. Bezpośrednio po zakończeniu nabożeństwa Msza św. wieczorna. Po Mszy Droga Krzyżowa dla młodzieży.
  • Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców naszej gminy, a w szczególności Panie na Recital piosenki Anny German w wykonaniu Alony Szostak, który odbędzie się w sobotę 9 marca o godzinie 16:00 w SOK-u. Bilety do nabycia w kasie SOK.
  • Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy tradycyjne nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15:00, po nabożeństwie Msza św. wieczorna. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
  • Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia Kolonia serdecznie zaprasza podopiecznych, ich rodziców, wolontariuszy i wszystkich zainteresowanych pomocą osobom niepełnosprawnym na Spotkanie Integracyjne w niedzielę 10 marca o godzinie 16.00 do Środowiskowego Domu Samopomocy w Sułkowicach, Internat ul. 1 Maja 66.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na marzec: Maryjo pomóż zrozumieć wartość postu w naszym życiu.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Zeszło tygodniowa zbiórka przed kościołem wyniosła 4 960 złotych. Rodzice chłopca dziękują za wszelkie wsparcie. Przyszłotygodniowa składka przeznaczona jest na prace remontowe w naszym kościele.
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym” tekst o łasce uświęcającej, która potrzebna jest nie tylko do dobrej śmierci, ale bez której nie da się dobrze żyć, a także artykuł o gwałtownym wzroście liczbie objawień maryjnych pod koniec XX wieku.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od p. Boczkajów 454 do p. Repeć 177. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Partyzantów od p. Boczkajów 169 do p. Oliwów 151. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.