• Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia Kolonia serdecznie zaprasza podopiecznych, ich rodziców, wolontariuszy i wszystkich zainteresowanych pomocą osobom niepełnosprawnym na Spotkanie Integracyjne dzisiaj na godz. 16.00 do Środowiskowego Domu Samopomocy w Sułkowicach, Internat ul. 1 Maja 66.
  • Spotkanie Rodziców młodzieży przyjmującej w tym roku sakrament bierzmowania we wtorek po Mszy św. wieczornej w kościele.
  • Zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa w naszej parafii. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30; dla dorosłych o godz. 17:15, a dla młodzieży po Mszy wieczornej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15:00, po nabożeństwie Msza św. wieczorna. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
  • W piątek zapraszamy na Mszę św. wieczorną i Adorację Uwielbieniową po drodze krzyżowej dla młodzieży.
  • Na zakończenie Tygodnia Modlitw o trzeźwość narodu przypominamy :
  • W sobotę zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 i Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji uzależnionych i ich rodzin.
    • Informujemy, że na naszym terenie działa grupa AL - Anon „Promyk”. Spotkania dla osób szukających pomocy dla siebie, rodziny z problemem alkoholowym w każdy poniedziałek o 18.00 w Sali parafialnej.
    • Działa także od 10 lat Grupa AA „Trzeźwiejemy Razem” . Spotkania w każdą niedzielę o 17.00 w Ośrodku Kultury Każdy może na nie przyjść i posłuchać. Bo w AA nie chodzi tylko o to, by przestać pić ale o to, by przywrócić człowiekowi życie, dać mu drugą szansę na normalność, pomimo choroby.
    • Międzypokoleniowa Inicjatywa Kulturalno-Samokształceniowa zaprasza:

młodsze dzieci od 3 roku życia do III klasy Szkoły Podstawowej oraz ich opiekunów (mile widziane babcie i dziadkowie) na wspólne czytanie książek oraz zabawy artystyczne do Gminnej Biblioteki Publicznej w sobotę od 10.00 do 11.30, a także na Rodzinny Spacer „W poszukiwaniu wiosny” w niedzielę na 14:00. Zbiórka: Plac Targowy „Zielona podkowa” informacje na plakatach (Trasa będzie wiodła w różnorodnym terenie: przez las, pola, doliną rzeczną, na pograniczu Sułkowic, Biertowic i Izdebnika). Czas spaceru ok. 3 godz. Co należy zabrać z sobą: wygodne, nieprzemakalne buty wodę suchy prowiant

• W niedzielę, na Mszy o 10.00 udzielimy sakramentu Chrztu św. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  • Rekolekcje Wielkopostne dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych odbędą się od 18 do 20 marca o 19:00 w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. W zeszłotygodniowej akcji sprzedaży ciast zebrano kwotę 18.106 złotych, która w całości została przekazana na leczenie chłopca. Rodzice dziękują z serca i wyrażają wdzięczność wszystkim wspierającym ich walkę o zdrowie i życie Mateusza.
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym” tekst o sensie umartwienia i pokuty oraz o tym, dlaczego nie należy spełniać wszystkich zachcianek dzieci.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od p. Boczkajów 169 do p. Oliwów 151. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Partyzantów od p. Bielów 137 do p. Jancarczyków 302. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.