• Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15:00, po nabożeństwie Msza św. wieczorna. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
  • Rekolekcje Wielkopostne dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych odbędą się od poniedziałku do środy o godz. 19:00 w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  • We wtorek uroczystość św. Józefa. Msze św o 6:45, 8:30 oraz 18:00.
  • 22-go dnia każdego miesiąca modlimy się, w sposób szczególny, przez wstawiennictwo św. Rity. Dlatego zapraszamy w piątek na Mszę wieczorną i nabożeństwo do patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Z tyłu kościoła są wystawione kartki do napisania intencji. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie już od godz. 17.00 rozprowadzać róże w przedsionku kościoła. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na wyjazd młodzieży na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii.
  • W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30; dla dorosłych o godz. 17:15, a dla młodzieży wyjątkowo w tym tygodniu koło 19 po nabożeństwie do św. Rity. Zachęcamy dzieci, aby zrobiły sobie krzyżyki i z nimi przychodziły na nabożeństwo.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Zeszłotygodniowa składka na fundusz remontowy wyniosła 9 842 złote.
  • Zeszłotygodniowy silny wiatr poczynił na naszym cmentarzu pewne straty. Dużo zniczy jest rozbitych oraz wieńców poprzewracanych. Bardzo prosimy o zatroszczenie się o wygląd grobów swoich bliskich.
  • Dziś przed kościołem zbiórka dla rodziny z Bieńkówki, której w styczniu spłonął dom.
  • W przyszłym tygodniu zbiórka przed kościołem na budowę studni w Tanzanii w Kiabakari, gdzie posługuje ks. Wojciech Kościelniak. Całkowity koszt wybudowania studni wraz z wszystkimi instalacjami to 30 tysięcy złotych. Pragniemy jako cała parafia wesprzeć to dzieło. Dlatego przez najbliższe cztery miesiące w trzecie niedziele miesiąca będzie zbiórka przed kościołem na ten cel. Jest to dla nas wszystkich okazja, aby wypełnić uczynek miłosierdzia co do ciała, spragnionych napoić. O zbiórce będzie nam również przypominała studnia przy ołtarzu do której w ciągu tygodniu będzie można wrzucać ofiary.
  • Ogłoszenie Gminnej Komisji Wyborczej – wybory do Rady Osiedla w mieście Sułkowice odbędą się w niedzielę 24 marca od 7:30 do 13:30 w budynku Starej Szkoły Podstawowej w Sułkowicach, Rynek 6.
  • Zapraszamy na spotkanie dla mężczyzn pt „ Męskie Sprawy”, które odbędzie się w naszym Kościele we wtorek 26 marca o godzinie 20.00.  Spotkanie rozpoczniemy Mszą Św, po której konferencję dla mężczyzn wygłosi ks .Mateusz Hosaja – Kustosz Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie. Wszystkie informacje na plakatach i stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich Mężczyzn i tylko mężczyzn!!!
  • W „Gościu Niedzielnym” tekst o nowoczesnych formach jałmużny i współczesnych jałmużnikach, którzy z pasją i w ciekawy sposób zbierają środki na różne kościelne dzieła i pomoc potrzebującym. Dostępny jest również Mały Gość dla dzieci.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od p. Bielów 137 do p. Jancarczyków 302. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom mieszkającym na ul. Partyzantów od p. Francuziaków 125 do p. Motal 258. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.