• Spowiedź w czwartek od godz. 17.00. Po Mszy wieczornej Godzina Święta. W piątek spowiedź od godz. 16.00. Po Mszy Adoracja w kościółku św. Zofii. Wieczorem w sobotę nabożeństwo I-sobotnie.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Plan dostępny jest w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej.
  • W sobotę na Mszy o 18.00 udzielimy sakramentu Chrztu św. Przygotowanie dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  • Intencja różańcowa na miesiąc kwiecień: Maryjo ucz nas nosić swój krzyż z Chrystusem.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Wskazówka na studni drgnęła w górę. Po pierwszej niedzielnej zbiórce uzbieraliśmy wspólnie 6 160 złotych na budowę studni w Tanzanii. O zbiórce będzie nam przypominała studnia do której w ciągu tygodniu można wrzucać ofiary.
  • Dostępny jest „Gość Niedzielny”, a także bezpłatna książeczka, która pomoże dobrze przygotować się do spowiedzi świętej.
  • Przed kościołem ministranci rozprowadzają nowy numer „Od Serca”, a w nim wywiad z ks. Patrykiem, plan rekolekcji oraz świadectwa uczestników Światowych Dni Młodzieży w Panamie.
  • Kościół sprzątała młodzież bierzmowana oraz ich rodzice. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcy ul. Partyzantów od p. Kuchtów 266 do p. Frosztęgów 85. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.