• Dziś na całym świecie obchodzona jest Niedziela Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele o 15:00 Godzina Miłosierdzia.
  • Spotkanie rodziców dzieci komunijnych w poniedziałek po wieczornej Mszy św. na plebanii.
  • We wtorek obchodzić będziemy kolejną rocznicę akcji hitlerowskiej z 1944 roku, podczas której zostali pomordowani na miejscu i w obozach kaźni Patrioci – Synowie Ziemi Sułkowickiej. W tym dniu zostanie odprawiona Msza św. o 18:00 w ich intencji oraz w intencji osób, które pielęgnowały pamięć o nich, a obecni odeszły już do Pana. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich Sułkowiczan.
  • Od wtorku także rozpoczynamy nabożeństwa majowe, zapraszamy na procesję dookoła kościoła po Mszy wieczornej. Na „majówki” zapraszamy szczególnie dzieci. W pozostałe dni „majówki” rozpoczynać się będą o godz. 17.40. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy przez cały maj będziemy rozpoczynać się o godz. 17.20.
  • W każdą niedzielę Litanię do MB będziemy odmawiać o 16.00 przy kapliczkach znajdujących się na terenie parafii. Najbliższe nabożeństwo 5 maja przy kaplicy na ul. Na Węgry.
  • Spowiedź w czwartek od 17:00 do 18:00. Po Mszy św. wieczornej Godzina święta.
  • W piątek (3 maja) - Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godzinie 7:00, 8:30, 10:00, 18:00. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny będzie sprawowana o 10:00.
  • Sułkowicki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do wzięcia udziału we wspólnym śpiewaniu pieśni i piosenek patriotycznych pod hasłem: „Dla Ciebie Polsko” w piątek 3 maja o 16:00 w SOK-u.
  • W piątek spowiedź od 17:00 do 18:00.
  • W sobotę odwiedzimy chorych od 8:00.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na maj: Maryjo prowadź dzieci i młodzież drogami świętości
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym tekst o historii relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki, ukrytych w ścianie klasztornej kaplicy w Białymstoku oraz o historii paryskiej katedry Notre Dame oraz o jej znaczeniu nie tylko dla Kościoła we Francji.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Stan zebranych środków na budowę studni w Tanzanii wynosi 15 470 złotych oraz 5 euro.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od p. Malinów 152 do p. Kaniów 96. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów od p. Moskal 190 do p. Bochenek 48.