• Dziś przed kościołem zbiórka dla naszej parafianki Patrycji Góralik.
  • Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych (zapraszamy szczególnie dzieci!). Od poniedziałku do soboty „Majówki” odprawiane będą o 17.40, a bezpośrednio po niej wieczorna Msza św.
  • Niedzielne "Majówki" będziemy odprawiać o 16.00 przy kapliczkach znajdujących się na terenie parafii. Dzisiejsze nabożeństwo odbędzie się przy kaplicy na ul. Na Węgry. Za tydzień 12 V przy kaplicy na ul. Ptasznica.
  • Nowennę do MB Nieustającej Pomocy przez cały maj będziemy rozpoczynać o godz. 17.20.
  • Uczniowie klas VII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowanie mają uczestniczyć w 7 nabożeństwach majowych. Prosimy rodziców o dopilnowanie tego.
  • W środę przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej; Msze św. w naszym kościele o 6.45 i 18.00; w katedrze na Wawelu odbędą się świecenia diakonatu, wśród kandydatów do przyjęcia tego sakramentu jest kleryk Michał Woźniak, który odbywał w naszej parafii wrześniową praktykę duszpasterską - otoczmy go naszą modlitwą.
  • W środę także próba generalna dla dzieci przeżywających pierwszą rocznicę Komunii św o godzinie 16:30. Obecność obowiązkowa. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin w czwartek:- od 17:15 dla klas IV ze SP nr 2
  • - od 16:30 dla klas IV ze SP nr 1
  • Międzypokoleniowa Inicjatywa Kulturalno-Samokształceniowa serdecznie zaprasza rodziców i wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat wychowania dzieci na prezentacje i spotkanie pt.: Jak reagować na trudne zachowania dzieci? Podstawy budowania dobrej relacji. Spotkanie odbędzie się w czwartek o 17:00 w Starej Szkole.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się procesja św. Stanisława z Wawelu na Skałkę o godz. 8:30. Zachęcamy do udziału.
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym tekst na czym polega prawdziwy kult Matki Bożej oraz reportaż o kościółku Quo Vadis w Rzymie.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty.
  • Bardzo prosimy, aby rodzice zwrócili uwagę swoim dzieciom, aby nie jeździły hulajnogami i rowerami po schodach kościoła.
  • W związku z przedłużającym się postępowaniem administracyjnym Przychodnia Aga-Vit Spółka  z o.o. będzie zamknięta do 20 maja 2019. Prosimy o kontakt tel. 12 273 29 78.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów od p. Moskal 190 do p. Bochenek 48. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o świątynię powierzamy rodzicom dzieci przeżywającym w tym roku pierwszą rocznicę Komunii świętej.