• Dzisiejsza "Majówka" będzie przy kaplicy św. Krzyża "Na Oblasku" przy ul. Sportowej. Za tydzień przy kapliczce znajdującej się na „Malikówce”.
  • W środę zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity. Młodzież od godz. 17.00 będzie rozprowadzać róże przed kościołem. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na wyjazd młodzieży do Lizbony. Z tyłu kościoła znajduje się koszyk na intencje do św. Rity.
  • Prymicje diakona Pawła Gędźby odbędą się za tydzień w niedziele w Biertowicach o godzinie 11:00.
  • W niedzielę 26 maja odbędzie się „Majówka Konfederacka”. Zbiórka o godz. 12.30 przy krzyżu konfederackim na przełęczy Sanguszki, i przejście do kaplicy św. Michała Archanioła, gdzie o 13.30 zostanie odprawiona Msza Święta.
  • W przyszłą niedziele także o godzinie 17:00 będzie miał miejsce program artystyczny poświęcony Maryi jako najlepszej z matek. Grupy działające przy naszej parafii odczytają wiersze i modlitwy oraz zaśpiewają pieśni ku czci Maryi. Zapraszamy wszystkich parafian.
  • Również za tydzień w niedziele odbędzie się pielgrzymka do Piekar na coroczną pielgrzymkę mężczyzn. Zapisy w zakrystii.
  • Brakuje jeszcze jednego mężczyzny do utworzenia czwartej róży męskiej. Osobę chętną do dołączenia prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym tekst o tym jakimi kryteriami się kierować, wybierając posłów do Parlamentu Europejskiego oraz o ustanowionym pierwszym w Polsce sanktuarium św. Rity. Dostępny jest również Mały Gość dla dzieci.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Zeszłotygodniowa składka na fundusz remontowy wyniosła 9 635 zł. Dziś przed kościołem zbiórka na budowę studni w Tanzanii.
  • Kościół sprzątali rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów od p. Kutyrba 44 do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.