• W czerwcu litanię do Serca Pana Jezusa śpiewamy 20 min. przed każdą Mszą wieczorną. Przez cały czerwiec Nowenna do MB w środy o godz. 17.20.
  • Dziś odbędzie się „Majówka Konfederacka”. Zbiórka przy kapliczce św. Michała Archanioła, gdzie o 13.30 zostanie odprawiona Msza Święta. W tym roku nie ma przemarszu.
  • We wtorek na Mszy św. wieczornej ks. Proboszcz udzieli błogosławieństwa na lektorów 23 ministrantom z całego dekanatu w tym 6 z naszej parafii. Chłopcy do swojej posługi przygotowywali się podczas rocznego kursu.
  • Zapraszamy na spotkanie dla mężczyzn z cyklu „ Męskie Sprawy” pod tytułem „Walczyć Mądrze”, które odbędzie się w naszym Kościele również we wtorek o godzinie 20.00. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą, po której konferencję dla mężczyzn wygłosi ojciec Bartymeusz Kędzior  – Wszystkie informacje na plakatach i stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich Mężczyzn .
  • W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze święte o 6:45, 8:30 oraz 18:00. Mszy wieczornej będzie przewodniczył ks. Paweł Gędźba, rodem pochodzący z Biertowic, który w tym roku przyjął święcenia kapłańskie i na końcu Eucharystii udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
  • Grupa – mężczyźni św. Józefa zapraszają na nocne czuwanie mężczyzn przed Najświętszym Sakramentem, które odbędzie się w piątek tj 14.06.2019 w kaplicy św. Zofii. Czuwanie rozpocznie się Mszą Św. O godz. 24.00 a zakończy o godz. 5.00. Mężczyźni podejmą trud nocnej modlitwy w intencji podejmowania mądrych wyborów w życiu. Szczegóły programu na stronie internetowej naszej parafii i w gablotce przed Kościołem. Zachęcamy wszystkich mężczyzn do podjęcia tego modlitewnego wyzwania.
  • Straż Honorowa organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd w sobotę 15 czerwca po porannej Mszy świętej. Osoby zainteresowane prosimy o zapisanie się w zakrystii.
  • W sobotę także Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie organizuje II Piknik Rodziny przed Oknem Papieskim. Szczegóły na plakacie.
  • W sobotę również 50 rocznica nadania praw miejskich Sułkowicom z tej okazji Msza święte o 17:00 za miasto Sułkowice i jego mieszkańców. W tym dniu nie będzie Mszy o 18:00.
  • Adoracja za osoby uzależnione i ich rodziny wyjątkowo w czwartą sobotę miesiąca.
  • Pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  • W czwartek 20 czerwca w Boże Ciała organizujemy wyjazd na koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” do Rzeszowa. Koncert ma na celu promocję muzyki chrześcijańskiej, ma zachęcać ludzi do czynnego Wielbienia Boga poprzez śpiew, taniec, wspólną zabawę. Na koncert do Rzeszowa przyjeżdżają ludzie nie tylko z całej Polski, ale także z zagranicy. Wydarzenie prowadzi Jan Budziaszek. Zapisy w zakrystii wraz z wpłatą 40 złotych. Wyjazd w czwartek o 16:00 z parkingu przy kościele.
  • W lipcu na Jasną Górę już po raz 10. wyrusza Pielgrzymka Rowerowa. W tym roku w terminie 11-15 lipca. Spotkanie organizacyjne w przyszłą niedziele o godz.19.00 na plebanii. Z tyłu kościoła znajduje się skrzynka na intencje, które pielgrzymi zawiozą na Jasną Górę. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na organizację pielgrzymki.
  • W niedziele 23 czerwca jubileusz małżeństw sakramentalnych. Zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu małżeństwa, które w tym roku obchodzą okrągłe jubileusze ślubu prosimy o zapisanie się w celach organizacyjnych do dnia dzisiejszego w zakrystii.
  • Za tydzień w niedzielę odbędzie się VII Marsz dla Życia i Rodziny, który przejdzie ulicami Krakowa pod hasłem: „Brońmy rodziny!”. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  • Wiadomość z Afryki. Studnia na którą zbieramy będzie zbudowana obok szkoły podstawowej pod wezwaniem Edmunda Bojanowskiego w Kiabakari. Lokalizację studni można zobaczyć na zdjęciu w gablocie oraz na stronie parafii. Obecnie stan zebranych środków wynosi 23 320 złotych. W przyszłą niedziele zbiórka przed kościołem na ten cel.
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym” płyta CD zawierająca przemówienia papieża Jana Pawła II z pierwszej pielgrzymki do Polski.
  • Za tydzień dostępny będzie nowy numer „Od Serca”. W czasopiśmie będzie można przeczytać wywiad z Jaśkiem Melą oraz co warto przeczytać oraz oglądnąć przez wakacje. Cena wydruku jednego egzemplarza to 5 złotych 60 groszy.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Na Węgry od p. Światłoń 151 do p. Skorut 107. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Na Węgry od p. Oliwów do p. Bochenków. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.