• W czwartek po porannej Mszy św. wyrusza X Rowerowa Pielgrzymka z Sułkowic na Jasną Górę i z powrotem. Przed obraz MB Jasnogórskiej zostaną zabrane intencje, które można składać do dnia dzisiejszego do skrzynki z tyłu kościoła. Bóg zapłać za ofiary złożone przy tej okazji. Pamiętajmy o pielgrzymach w naszej modlitwie.
  • W przyszłą niedziele OSP w Izdebniku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do akcji krwiodawstwa, która odbędzie od 9:00 do 13:00 obok Domu Strażaka w Izdebniku. Organizatorzy proszą o zabranie dowodu tożsamości.
  • W „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać teologiczne wyjaśnienie jak rozumieć i jak traktować modlitwę ks. Dolindo „Jezu, Ty się zajmij”.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Kowalskiej od p. Bochenków 138 do p. Jędrzejowskich 56. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Kowalskiej od p. Łężniak 52 do końca. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.