• Dziś OSP w Izdebniku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do akcji krwiodawstwa, która odbędzie od 9:00 do 13:00 obok Domu Strażaka w Izdebniku. Organizatorzy proszą o zabranie dowodu tożsamości.
  • Spotkanie w ramach Programu Czyste Powietrze i Ulgi Termomodernizacyjne odbędzie się w poniedziałek o 18:00 w SP nr 1 w Sułkowicach.
  • W piątek zapraszamy na Mszę św. wieczorną i Adorację Uwielbieniową.
  • Adoracja za osoby uzależnione i ich rodziny w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  • Pouczenie przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę, bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Kowalskiej od p. Łężniak 52 do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Ślusarskiej oraz Wyzwolenia (cała). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Zarząd Dróg Powiatowych pragnie poinformować, że zamyka most na drodze w Jasienicy. Objazd będzie prowadzony przez drogę wojewódzką nr 955 (przez Rudnik i zakopiankę do Myślenic). Utrudnienia potrwają do 15 grudnia.