• W poniedziałek przypada święto Matki Boskiej Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o 6.45, 8.30 i 18.00. W tym dniu Msza za firmę JUCO będzie odprawiana o godzinie 8:30. Msza zamówiona na godzinę 7:00 zostanie odprawiona o 6:45, natomiast intencja zamówiona na 11:30 zostanie odprawiona o 8:30.
  • Sułkowicki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych do zapisu na zajęcia organizowane w roku szkolny 2019/2020. Szczegółowe informacje i zapisy w biurze SOK od poniedziałku do piątku lub na stronie internetowej SOK-u.
  • Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 informuje rodziców uczniów klas pierwszych, że spotkanie organizacyjne z dyrekcją i wychowawcami odbędzie się w poniedziałek o godz. 16:00 w głównym budynku szkoły.
  • Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sułkowicach zaprasza serdecznie rodziców dzieci, które od września rozpoczynają naukę w klasie pierwszej na spotkanie informacyjno-organizacyjne w środa o godz. 16.00 w budynku szkoły.
  • Spowiedź dla dzieci i młodzieży rozpoczynających nowy rok szkolny w piątek od godziny 17:00. Już teraz zadbajmy o to, aby uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny od wspólnej Mszy, która odbędzie się w poniedziałek 2 września o 8.00.
  • W sobotę w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się pielgrzymka modlitewno-formacyjne dla grup parafialnych. Zapraszamy na wspólny wyjazd Boże Nutki, Grupę Apostolską i Służbę Liturgiczną. Zapisy w zakrystii do dnia dzisiejszego
  • Msza dziękczynna z okazji 135 rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Sułkowicach w sobotę o godzinie 15:00.
  • Dziś w „Gościu Niedzielnym” tekst o naciskach prawodawców na sumienia kapłanów i uderzeniu w istotę sakramentu spowiedzi. „Raczej pójdę do więzienia, niż złamię tajemnicę spowiedzi” - deklaruje jeden z australijskich arcybiskupów oraz tekst o łaskach wymodlonych przed jasnogórską ikoną.
  • Redakcja „Od Serca” przypomina o wakacyjnym konkursie plastycznym. Narysuj na kartce formatu A4 jak przeżyłeś wakacje. Zwycięska praca zostanie umieszczona na okładce w powakacyjnym numerze „Od Serca”. Pracę podpisaną na odwrocie prosimy składać w zakrystii do soboty 31 sierpnia włącznie.
  • W zakrystii są już przyjmowane intencje mszalne na sierpień przyszłego roku.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Zagroda oraz 24 Lipca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. 1000-lecia, Granica oraz Dom Nauczyciela. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.