• Dziś dodatkowa Msza św. w kaplicy Na Oblasku o godz. 15:00.
  • Dzisiaj również ukazał się nowy numer gazety „Od Serca”. W czasopiśmie będzie można przeczytać wywiad z siostrą Kingą, która pochodzi z naszej parafii, szeroką relacja z pieszej i rowerowej pielgrzymki do Częstochowy oraz z przebiegu budowy studni w Tanzanii.
  • Dziś również przed kościołem młodzież z Grupy Apostolskiej rozprowadza pamiątkowe krzyżyki z wczorajszego wydarzenia „Polska pod krzyżem”.
  • Młodzież klasy 7 i 8, a także ich rodziców zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie przygotowujące ich do sakramentu bierzmowania. W środę będziemy obchodzić święto św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży, dlatego zapraszamy uczniów i rodziców na Mszę Świętą i nowennę o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami młodzieży z klas 8.
  • W piątek Msza wieczorna ku czci Ducha Świętego. Po niej nabożeństwo z modlitwami o Uzdrowienie.
  • Spotkanie dla kandydatów na ministrantów w sobotę o 9:00. Zapraszamy chętnych chłopców z kl. 4 i 5.
  • Ogłoszenie Burmistrza Gminy Sułkowice: W sobotę w godzinach 10:30 – 12:00 na terenie Sułkowic odbędzie się I Bieg Sułkowicki. W związku z powyższym wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. W godzinach od 10:30 do 12:00 chwilowo zamknięty będzie ruch na ulicach: Rynek, Zagroda, 24 Lipca, 11 Listopada, Wąska, Tysiąclecia, Zagumnie, 1 Maja, Zarzecze, Leśna, Na Oblasek, Sportowa, ks. Józefa Sadzika. Bardzo prosimy o zaplanowanie wyjazdu pojazdami z posesji przed godziną 10:30 lub po godz. 12:00. Jednocześnie zachęcamy do uczestnictwa oraz kibicowania zawodnikom biorącym udział w biegu.
  • Adoracja w intencji trzeźwości w sobotę po Mszy wieczornej.
  • Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia „Kolonia” serdecznie zaprasza podopiecznych, ich rodziców, wolontariuszy oraz osoby zainteresowane pomocą osobą niepełnosprawnym na ognisko integracyjne w przyszłą niedziele o 15:00 na terenie DPS Harbutowice.
  • 22-go dnia każdego miesiąca modlimy się w sposób szczególny przez wstawiennictwo św. Rity. Dlatego zapraszamy w następną niedziele na Mszę wieczorną i nabożeństwo do patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Z tyłu kościoła są wystawione kartki do napisania intencji. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie już od godz. 17.00 rozprowadzać róże w przedsionku kościoła. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na wyjazd młodzieży na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii.
  • W „Gościu Niedzielnym” tekst jak doszło do odnalezienia relikwii Krzyża Świętego oraz jak reagować, kiedy dzieci dokonują złych życiowych wyborów.
  • Składka na fundusz remontowy wyniosła 8 516 złotych. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Sportowej do końca . Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Krzywej. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Ogłoszenia oraz intencje mszalne dostępne są w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii.