• Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia „Kolonia” serdecznie zaprasza podopiecznych, ich rodziców, wolontariuszy oraz osoby zainteresowane pomocą osobą niepełnosprawnym na ognisko integracyjne dzisiaj o 15:00 na terenie DPS Harbutowice.
  • 22-go dnia każdego miesiąca modlimy się w sposób szczególny przez wstawiennictwo św. Rity. Dlatego zapraszamy w dniu dzisiejszym na Mszę wieczorną i nabożeństwo do patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Z tyłu kościoła są wystawione kartki do napisania intencji. Młodzież z Grupy Apostolskiej będzie już od godz. 17.00 rozprowadzać róże w przedsionku kościoła. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na wyjazd młodzieży na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii.
  • W tym tygodniu rozpoczynają się spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy 8. Rodziców uczniów klas ósmych nie obecnych na spotkaniu prosimy o podejście do zakrystii po Mszy św.
  • Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o 9:00 na plebanii. Zapraszamy chłopców z klas czwartej i piątej.
  • Spotkanie rodziców dzieci komunijnych w przyszłą niedziele po Mszy św. o 11:30 w kościele.
  • Burmistrz Gminy Sułkowice oraz OSP w Harbutowicach zapraszają w niedziele 29 września na uroczystą Mszę świętą o godzinie 13:30 przy Kapliczce Konfederatów oraz piknik w Lesie Groby koło św. Michała.
  • Scholka dziecięca „Boże Nutki” zaprasza wszystkie dzieci, które chcą śpiewem chwalić Pana Boga na dzień otwarty w następną niedziele na godzinę 15:00 na plebanię.
  • Dostępny jest również nowy numer gazety „Od Serca”. W czasopiśmie można przeczytać wywiad z siostrą Kingą, która pochodzi z naszej parafii, szeroką relacja z pieszej i rowerowej pielgrzymki do Częstochowy oraz z przebiegu budowy studni w Tanzanii.
  • W „Gościu Niedzielnym” tekst o tym, jak Rosja rozmywa odpowiedzialność Związku Sowieckiego za agresję na Polskę we wrześniu 1939 roku oraz za zbrodnię katyńską oraz ranking wartościowych animowanych bajek dla najmłodszych dzieci.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Krzywej. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. 21 Stycznia. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.
  • Ogłoszenia oraz intencje mszalne dostępne są w gablotce i na stronie internetowej naszej parafii.