• Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie (oprócz najbliższego piątku) o godz. 17.30. Od soboty, przez cały listopad, będziemy odmawiać różaniec za zmarłych połączony z wypominkami jednorazowymi.
• Dzisiaj o godz. 14.00 poświęcenie nagrobków na cmentarzu.
• Dzisiejsza Msza św. o godz. 18.00 będzie sprawowana m. in. za organizatorów i uczestników X Pielgrzymki Rowerowej z Sułkowic na Jasną Górę. Po Eucharystii spotkanie na plebanii.
Począwszy od środy aż do końca tygodnia kancelaria parafialna będzie nieczynna. W sprawach pilnych zapraszamy po Mszach św. wieczornych.
• W tym tygodniu przypadają I piątek oraz I sobota listopada. To zarazem uroczystość Wszystkich Świętych oraz wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.

• Spowiedź w środę i czwartek od godz. 16.00. Prosimy, aby znaleźć wtedy czas, gdyż w piątek nie będzie spowiedzi ze względu na świąteczny porządek nabożeństw.
  • W piątek, 1 listopada, Msze św. przed południem jak w niedzielę. O godz. 14.00 nieszpory w kościele, a następnie procesja na cmentarz i różaniec za zmarłych z wypominkami. Wieczorna Msza św. przed kaplicą cmentarną o godz. 15.00 (nie ma Mszy św. o godz. 18.00 i pierwszopiątkowej adoracji w kaplicy św. Zofii). Różaniec na cmentarzu o godz. 20.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę, 2 listopada, Msze św. o godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Z racji I soboty miesiąca księża udadzą się do chorych od godz. 9.30. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. wieczornej w kościele.

• W zakrystii przyjmujemy wypominki jednorazowe i roczne. Ponadto dzisiaj oraz 1 listopada w godz. 8.00-11.30 wypominki można składać w salce na plebanii.
• Przypominamy o możliwości zyskania łaski odpustów i ofiarowania ich za zmarłych. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie i na stronie internetowej parafii.
• Przed uroczystością Wszystkich Świętych młodzież z Grupy Apostolskiej będzie prowadzić sprzedaż zniczy na cmentarzu. Zebrane fundusze pomogą im w sfinansowaniu wyjazdów na rekolekcje. Wspomóżmy ich w tym dziele.
• W uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu będzie przeprowadzona już X kwesta na renowację zabytkowych pomników. Dziękujemy p. Stefanowi Matule za tę inicjatywę i zachęcamy do jej wspierania.
• W przedsionku kościoła są wystawione różańce wykonane przez dzieci w ramach gminnego konkursu „Najpiękniejszy różaniec dla Maryi”.
• Od dzisiaj cena „Gościa Niedzielnego” wynosi 6 zł w związku ze wzrostem kosztów druku i dystrybucji. Jest również dostępny nowy „Mały Gość” dla dzieci. Zachęcamy do dalszego wspierania i czytania gazet pomagających lepiej rozumieć prawdy naszej wiary.
• Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Zagumnie od pp. Kozików (nr 32) do pp. Blak (nr 60). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Zagumnie (pozostałe numery) oraz ul. Polnej. Sprzątanie w sobotę po zakończeniu Mszy św. sprawowanej o godz. 8.30.