• Zapraszamy na różaniec za zmarłych połączony z wypominkami jednorazowymi codziennie o godz. 17.30.
• W piątek comiesięczny dzień modlitwy za wstawiennictwem św. Rity. Msza św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo. Ze stolików za ławkami można zabrać kartki do wypisania intencji. Od godz. 17.00 młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże, zbierając ofiarę na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii.
• W sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 Grupa Apostolska z naszej parafii przyjmie krzyż, czyli zostanie oficjalnie włączona do Ruchu Apostolstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej. Eucharystii będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Marcin Rozmus, moderator Grup Apostolskich.

• W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na koncert z okazji wspomnienia św. Cecylii w wykonaniu Chóru Apassionata pod dyrekcją p. Macieja Gawrona. W tym dniu różaniec za zmarłych wyjątkowo o godz. 16.30.
• W zakrystii można zgłosić ewentualne błędy w nowej serii wypominków rocznych, odczytywanych przed niedzielnymi Mszami św. o godz. 8.30 i 10.00. Nadal można też dopisać zmarłych do wypominków.
• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”. Jest jeszcze dostępny najnowszy numer gazety parafialnej „Od Serca”.
• Dyrekcja Sułkowickiego Ośrodka Kultury zaprasza na spektakle teatralne dla dzieci, które odbędą się dzisiaj o godz. 14.00 i godz. 16.00 w sali widowiskowej SOKu. Wstęp wolny.
• Przypominamy o akcji krwiodawstwa w Domu Strażaka w Izdebniku, która odbywa się dzisiaj w godz. 9.00-13.00.
• W najbliższą sobotę i niedzielę w sanktuarium w Łagiewnikach zaplanowano obchody trzeciej rocznicy aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana wraz z odnowieniem tego aktu. Szczegółowy program: http://dzielointronizacji.pl/wp-content/uploads/2019/10/Zaproszenie-2019.pdf
• Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. W ubiegłą niedzielę składka na fundusz remontowy wyniosła 10096 złotych.
• Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Szkolnej (bez bloków) i ul. Smereczyńskiego. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Ptasznica i ul. Sucha Góra. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.