• Dzisiaj o godz. 17.00 w naszym kościele odbędzie się koncert z okazji wspomnienia św. Cecylii. Wystąpi Chór Apassionata pod dyrekcją p. Macieja Gawrona. Ponadto na klarnecie zagra Justyna Bańdura, a na organach Dominik Bańdura. Serdecznie zapraszamy.
• Dzisiaj różaniec za zmarłych wyjątkowo o godz. 16.30. W kolejnych dniach, aż do soboty włącznie, różaniec odmawiamy codziennie o godz. 17.30.

• Pobłogosławiliśmy opłatki na stół wigilijny. Od jutra pan Organista będzie je rozprowadzał po całej parafii. Prosimy o jego życzliwe przyjęcie. Ofiary składane przy tej okazji stanowią część zapłaty za jego posługę. Gdyby ktoś był nieobecny w domu, opłatki będzie można nabyć także w zakrystii.
• W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ojca Józefa Mizerę, kapucyna. Wygłosi on kazania i będzie rozprowadzał swoją książkę „Złapałem Boga na gorącym uczynku”. Będzie również zbierał ofiarę na budowę klasztoru kapucynów w Kielcach.
• Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Już dzisiaj zachęcamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci i młodzież do udziału w Roratach. Dokładne informacje podamy w przyszłą niedzielę.
• Nasza parafia organizuje dekanalny konkurs adwentowy dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem „Lampion, który zaprowadzi mnie do Jezusa”. Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej parafii.
• W zakrystii można zgłosić ewentualne błędy w nowej serii wypominków rocznych. Nadal można też dopisać zmarłych do wypominków.
• Grupa Środowiskowa Stowarzyszenia „Kolonia” zaprasza w sobotę 30 listopada na ekologiczną zabawę andrzejkową. Początek o godz. 15.00 w strażnicy OSP Sułkowice.
• Zachęcamy do czytania „Gościa Niedzielnego”. Jest także „Mały Gość” dla dzieci.
• Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej.
• Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Ptasznica i ul. Sucha Góra. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom bloku nr 1. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.