• Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 w sposób szczególny będziemy modlić się w intencji rodzin.
  • Zachęcamy do włączenia się w modlitwę za Kościół i Ojczyznę z adoracją Najświętszego Sakramentu codziennie, z wyjątkiem 31 grudnia, o godz. 17.30.
  • We wtorek, 31 grudnia, będziemy dziękować Panu Bogu za mijający rok. O godz. 17.30 zapraszamy na nieszpory z nabożeństwem ekspiacyjnym, po których będzie sprawowana Msza św. wieczorna.
  • W środę, 1 stycznia, przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to święto nakazane. Msze święte według porządku niedzielnego. Zrezygnujmy z prac niekoniecznych i weźmy udział w Eucharystii, prosząc Boga o błogosławieństwo w nowym roku za wstawiennictwem Maryi.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca.
    • Możliwość spowiedzi w piątek od godz. 16.00.
    • Po Mszach św. wieczornych odbędą się: w czwartek – Godzina Święta, w piątek – adoracja w kaplicy św. Zofii, w sobotę – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
    • Z uwagi na kolędę chorych odwiedzimy z Komunią Świętą w I sobotę lutego.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na styczeń: o Boży pokój w ludzkich sercach.
  • Trwa wizyta duszpasterska – tzw. kolęda. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie. Plan jest umieszczony w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej parafii oraz w ostatnim numerze „Od Serca”.
  • Z powodu kolędy kancelaria parafialna jest nieczynna do 13 stycznia. Sprawy pilne prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. porannych w dni powszednie.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Na pomoc dla Syrii zebraliśmy 4700 złotych.
  • W okresie świątecznym o dekoracje i czystość świątyni dba pan zakrystianin i służba liturgiczna. Dziękujemy za ich troskę o piękno naszego kościoła.