• Zachęcamy do włączenia się w modlitwę za Kościół i Ojczyznę z adoracją Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 17.30.
  • Jutro, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana świętem Trzech Króli. Jest to święto nakazane. Msze święte według porządku niedzielnego. Msza święta o godz. 11.30 będzie sprawowana w intencji zmarłych i żywych członków Orkiestry Dętej oraz ich rodzin. W tym dniu młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała poświęcone kadzidło i kredę. Przy śpiewie tradycyjnych kolęd okadźmy nasze domy.
  • Również jutro o godz. 16.00 w sali widowiskowej Sułkowickiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert noworoczny w wykonaniu Orkiestry Dętej, Chóru Apassionata oraz uczestniczek zajęć wokalnych SOK.
  • Trwa wizyta duszpasterska – tzw. kolęda. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie. Plan jest umieszczony w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej parafii oraz w ostatnim numerze „Od Serca”.
  • Z powodu kolędy kancelaria parafialna jest nieczynna do 13 stycznia. Sprawy pilne prosimy zgłaszać w zakrystii po Mszach św. porannych w dni powszednie.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa”.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. W przyszłą niedzielę składka na fundusz remontowy.
  • W okresie kolędowym o czystość świątyni dba pan zakrystianin i służba liturgiczna. Bóg zapłać.