• Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Zachęcamy jednak do podtrzymywania pięknych polskich tradycji: nawiedzania szopki, modlitwy przy żłóbku i śpiewu kolęd aż do 2 lutego.
  • Zapraszamy do włączenia się w modlitwę za Kościół i Ojczyznę z adoracją Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 17.30.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie z modlitwą o uzdrowienie.
  • W sobotę po Mszy św. wieczornej odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą w intencji uzależnionych i ich rodzin.
  • W tym tygodniu zakończy się wizyta duszpasterska – tzw. kolęda. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie. Jeśli ktoś był nieobecny w domu w czasie kolędy, a chciałby przyjąć księdza, może zgłosić się po Mszy św. w zakrystii.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 Ksiądz Proboszcz odprawi Mszę św. w intencji parafian, których odwiedził podczas kolędy.
  • Od jutra kancelaria parafialna będzie czynna według zwyczajnego porządku.
  • Dzieci, które oddały książeczki z rorat, są proszone o odbiór nagród na plebanię po Mszy św.
  • W naszej parafii rozpoczynamy zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego (zepsute lub nieużywane telefony komórkowe, smartfony, laptopy), które siostry nazaretanki oddadzą do skupu, a uzyskane środki zostaną przeznaczone na tabernakulum w kaplicy szkolnej. Przedmioty te prosimy składać wyłącznie do zakrystii.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”.
  • Organizujemy pielgrzymkę do Grecji, która odbędzie się od 7 do 15 września br. Szczegółowe informacje są umieszczone w gablocie przed kościołem. Zapisy w zakrystii.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy.
  • W okresie wizyty duszpasterskiej kościół sprząta pan zakrystianin i służba liturgiczna. Bóg zapłać za ich troskę o naszą świątynię.