• Zachęcamy do włączenia się w modlitwę za Kościół i Ojczyznę z adoracją Najświętszego Sakramentu codziennie o godz. 17.30.

• W środę, 22 stycznia, przypada comiesięczny dzień modlitwy za wstawiennictwem św. Rity. Msza św. po nowennie do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a później nabożeństwo. Od godz. 17.00 młodzież z Grupy Apostolskiej będzie rozprowadzała róże, zbierając ofiarę na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Portugalii.

• Ks. Proboszcz odwiedzi chorych w swoim rejonie tydzień wcześniej, tj. w przyszłą sobotę, 25 stycznia, od godz. 8.00.

• Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską – tzw. kolędę. Jeszcze raz dziękujemy za wspólną modlitwę i okazaną życzliwość.

• Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”. Jest też dostępny nowy numer „Małego Gościa” dla dzieci.

• Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. W ubiegłą niedzielę na fundusz remontowy zebraliśmy 8970 złotych.

• W okresie świątecznym i kolędowym kościół sprzątał pan zakrystianin i służba liturgiczna. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom bloków nr 4 i nr 5. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.