• Rozpoczynamy w naszej parafii tzw. nabożeństwo 40-godzinne, poprzedzające Wielki Post. Dzisiaj i w następne dwie niedziele zapraszamy do nawiedzenia Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczęcie adoracji po Mszy św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą św. o godz. 18.00.
  • Codziennie o godz. 17.30 zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu z modlitwą za Kościół i Ojczyznę.
  • We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych będzie odprawiona tradycyjnie podczas rekolekcji wielkopostnych.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 ks. Wojciech odprawi Mszę św. w intencji parafian, których odwiedził podczas kolędy.
  • Comiesięczna adoracja w intencji osób uzależnionych i ich rodzin odbędzie się wyjątkowo nie w sobotę, ale w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej.
  • Zbiórka dewocjonaliów została zakończona. Bardzo prosimy, aby już nie pozostawiać tych rzeczy w przedsionku kościoła.
  • Informujemy zainteresowanych, że tegoroczny kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 1 marca. Spotkania będą się odbywać w cztery kolejne niedziele po Mszy św. o godz. 11.30 w salce na plebanii.
  • W zakrystii można już zamawiać intencje mszalne na styczeń 2021 roku.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na fundusz remontowy.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy Osiedla Zielona z domów od nr 26 do końca. Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów – od pp. Gibas do pp. Koźlak. Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.