• Dzisiaj przypada ostatnia niedziela nabożeństwa 40-godzinnego. Rozpoczęcie adoracji po Mszy św. o godz. 11.30, zakończenie przed Mszą św. o godz. 18.00.
  • Dzisiaj także rozpoczyna się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Módlmy się za uzależnionych, aby Pan dał im łaskę wolności od nałogu, a także za ich rodziny.
  • W środę przypada Popielec. Rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o godz. 6.45, 8.30, 16.00, 18.00 i 19.30 – na każdej obrzęd posypania głów popiołem. Tego dnia obowiązuje post ścisły i abstynencja od pokarmów mięsnych. Nowenna do Matki Bożej o godz. 17.30, połączona z modlitwą za Kościół i Ojczyznę.
  • W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej. W piątki droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.15. Zachęcamy dzieci, aby zrobiły krzyżyki i z nimi przychodziły na nabożeństwo. W niedziele gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00. Bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna. W niedziele wielkopostne nie ma Mszy św. o godz. 18.00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą za Kościół i Ojczyznę codziennie z wyjątkiem piątków i niedziel od godz. 17.30.
  • Rekolekcje odbędą się w V tygodniu Wielkiego Postu – od 29 marca do 1 kwietnia.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania przez cztery kolejne niedziele po Mszy św. o godz. 11.30 w salce na plebanii.
  • Przed kościołem w ramach „Akcji Placek” można zakupić ciasta i wesprzeć leczenie kardiologiczne naszego parafianina, Mateusza Chrobaka. Dziękujemy za ofiarność.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”. Za tydzień będzie dostępny nowy numer naszej gazety parafialnej „Od Serca”. Ogłaszany w poprzednim numerze konkurs plastyczny na temat dzieciństwa św. Jana Pawła II został już rozstrzygnięty – rozdanie nagród dla wszystkich uczestników za tydzień po Mszy św. o godz. 11.30.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty parafialnej.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów – od pp. Boczkaja (nr 454) do pp. Repeć (nr 177). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów – od pp. Boczkaja (nr 169) do pp. Oliwa (nr 151). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.