• Dzisiaj rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania będą się odbywały przez 4 kolejne niedziele po Mszy św. o godz. 11.30.
  • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dzisiaj o godz. 15.00 gorzkie żale z kazaniem pasyjnym, a bezpośrednio po nich Msza św. wieczorna. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00. W najbliższy piątek wyjątkowo będzie jedna, wspólna droga krzyżowa, która rozpocznie się o godz. 17.00. Rozważania pod hasłem „Idziemy za Tobą” poprowadzi zespół „Noro Lim”. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą za Kościół i Ojczyznę codziennie, z wyjątkiem piątków i niedziel, od godz. 17.30.
  • W środę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie uczniów klas VII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek oraz I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16.00. Po Mszach św. wieczornych odbędą się: w czwartek – Godzina Święta i spotkanie Straży Honorowej NSPJ, w piątek – adoracja w kaplicy św. Zofii, w sobotę – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP. Księża udadzą się do chorych w sobotę od godz. 8.00.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 11.15 zostaną pobłogosławione i rozdane książeczki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  • Intencja dla Róż Różańcowych na marzec: Maryjo, ucz nas słuchać Twojego Syna, Jezusa.
  • Rekolekcje wielkopostne dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych odbędą się w dniach 9-11 marca o godz. 19.00 w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich w Krakowie. Szczegółowe informacje w gablocie przed kościołem.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”. Przed kościołem ministranci rozprowadzają nowy numer naszej gazety parafialnej „Od Serca”. W niej wiele ciekawych artykułów oraz plan rekolekcji wielkopostnych.
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy przez pracę bądź składane ofiary angażują się w życie naszej wspólnoty. Podczas „Akcji Placek” na rzecz dalszego leczenia Mateusza Chrobaka zebrano 18700 złotych i 10 euro. W przyszłą niedzielę składka na fundusz remontowy.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów – od pp. Boczkaja (nr 169) do pp. Oliwa (nr 161). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy mieszkańcom ul. Partyzantów – od pp. Biela (nr 137) do pp. Jancarczyk (nr 302). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.