• W naszej świątyni może od dzisiaj gromadzić się maksymalnie 85 osób.
  • Nadal obowiązuje zmieniony porządek Mszy Św. w niedziele. Szczegółowy wykaz intencji znajduje się w gablocie i na stronie parafii.
  • Dzisiaj od 13.30 do 13.45 w kościele będzie udzielana Komunia Św. dla osób, które uczestniczą we Mszach Św. poprzez środki przekazu w domach.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu – od poniedziałku do piątku: rano po zakończeniu Mszy Św. do 8.30, zaś wieczorem od 17.00 do rozpoczęcia Mszy Św.
  • Nabożeństwa majowe są odprawiane od poniedziałku do soboty o 17.30. W niedziele litania do Matki Bożej jest recytowana po Mszy Św. o 18.00.
  • W poniedziałek, 18 maja, przypada 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. O godz. 17.00 zapraszamy na Różaniec z rozważaniami, później nabożeństwo majowe i Msza Św. Dziękujmy Miłosiernemu Bogu za naszego świętego rodaka i przez jego wstawiennictwo módlmy się za naszą Ojczyznę.
  • W piątek, 22 maja, po Mszy Św. wieczornej będziemy składać Panu Bogu nasze podziękowania i prośby, wzywając wstawiennictwa św. Rity. Od godz. 17.00 będą rozprowadzane róże.
  • Również w piątek wraz z Mężczyznami św. Józefa zachęcamy do udziału w modlitewnym czuwaniu mężczyzn przed Najświętszym Sakramentem, Rozpocznie się ono Mszą Św. o godz. 21:30, a zakończy około północy. Główną intencją jest prośba o głęboką wiarę i ducha ufności w Bożą Obecność w czasie trwającej epidemii.
  • W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • Informujemy, że uroczystość I Komunii Św. nie odbędzie 7 czerwca, ale zostaje przeniesiona na 15 i 16 sierpnia. Szczegóły będą uzgadniane z rodzicami.
  • Kancelaria parafialna pozostaje nieczynna – sprawy prosimy zgłaszać telefonicznie lub po Mszach Św. w zakrystii.
  • Są dostępne nowe numery „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa” dla dzieci – zachęcamy do lektury.
  • Dziękujemy za ofiary na utrzymanie naszej świątyni, składane na tacę lub przelewane na konto parafii.
  • Kościół sprzątali mieszkańcy ul. Partyzantów, od pp. Kuchtów (266) do pp. Frosztęgów (85). Bóg zapłać! W tym tygodniu troskę o naszą świątynię powierzamy parafianom z ul. Partyzantów, od pp. Kozików do pp. Ptak (152). Sprzątanie w sobotę po Mszy św. porannej.